Dārgie, Sēnes Draugi un interesenti!

Atminaties, ka mūsu rosība sākās ar to, ka vēlējāmies atjaunot visiem zināmo un lielai tautas daļai iemīļoto restorānu “Sēnīte”. Ideja par tautas veidotu un uzturētu akciju sabiedrību nekur nav zudusi. Esam nodibinājuši un reģistrējuši LR uzņēmumu reģistrā akciju sabiedrību “Sēne”.

Jau sākotnēji zinājām, ka bijušais restorāns “Sēnīte” ir novērtēts kā kultūras vēstures piemineklis un, ka ēka ir valsts aizsargāta un saglabājama tās sākotnējā arhitektoniskajā izskatā, kas, mūsuprāt, tikai paaugstina šīs ēkas kopējo vērtību un nozīmi. Saka, ka trakajiem piederot pasaule, bet mēs ticam, ja tici tam ko dari, rezultāti neizpaliek un mūsu vēlme ir atdzīvināt “Sēnīti” radot tautas vienotu uzņēmumu, kur akcionārs vari būt arī Tu vai Tavs kaimiņš, šādā veidā, kopējiem spēkiem dodot iespēju vietai atkal dzīvot. Variet sev katrs uzjautāt – kas gan ir labāk, braukt garām graustam vai arī atjaunotai ēkai, kurā notiek rosība un dod labumu gan iedzīvotājiem, gan tūristiem, un, visbeidzot, arī šīs valsts budžets no tā tikai iegūst. Tavs un mūsu ieguldījums nākotnē.

Ņemot vērā, ka tika paredzēti un šobrīd jau notiek nopietni autoceļu rekonstrukcijas darbi A2 Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža un A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža, kuri skar arī piebrauktuves pie “Sēnītes”, izsūtījām izziņas pieprasījumus vairākām valsts institūcijām, uz kurām saņēmām arī atbildes. VAS “Latvijas valsts ceļi” atbildes vēstules saturs norādīja, ka projektējot ceļa atjaunošanas projektu ceļa posmam gar bijušo restorānu “Sēnīte”, paredzēts slēgt piebrauktuves uz stāvlaukumiem un paredzēts nojaukt esošo automašīnu stāvvietas kabatu pretim “Sēnītes” kulinārijas ēkas daļai (pielikums Nr.1 un Nr.1.1.). Līdz ar šādām izmaiņām rodas situācija, ka autobraucējiem braucot gar “Sēnītes” kulinārijas ēkas fasādes daļu, kurai arī pieminekļa statuss paredz ieejas durvis, nebūs iespējams apstāties un apmeklēt kulinārijas veikalu.

Ceļu projektēšanas uzņēmums esošo “Sēnītes” īpašnieku uzdevumā ir izstrādājis papildus projektu, kuram jāparedz iespēja nākamajam “Sēnītes” atjaunotājam izbūvēt ērtu piekļuvi kultūras piemineklim “Sēnīte” (pielikums Nr.2). Projekts iekļauj kabatas izbūvi pie “Sēnītes” kulinārijas veikala ieejas durvīm, atjaunot pašreizējās nobrauktuves uz valsts īpašumā esošo stāvlaukumu (nobrauktuve Nr.67 un 68) un piekļuvi īpašumam (nobrauktuve Nr.72).

Sekojošās darbības ir rezultējušās ar VAS “Latvijas valsts ceļu” speciālistu un ceļu drošības auditoru norādi, ka iecere izbūvēt apstāšanās stāvlaukumu, jeb kabatu ir likumdošanas normām neatbilstoša un nav akceptējama, līdz ar to, klientu nokļūšana līdz ieejai kulinārijas veikalā kļūst apgrūtinoša un nepraktiska, un tas ir ļoti nopietns iemesls, lai šī attīstības iecere, atjaunot šo vēsturisko, skaisto un interesanto vietu, būtu apturēta.

Neskatoties uz visu, mēs turpināsim strādāt pie pieņemama risinājuma atrašanas un vispārējas sapratnes meklējumiem, lai “Sēnīte” atkal atdzimtu un mūsu Latvijā būtu par vienu vēsturisku graustu vai nesakoptu vietu mazāk. Tāpēc ideja par tautas veidotu akciju sabiedrību nepazūd, un paralēli “Sēnītes” attīstības iecerei, esam līdzvērtīgas vietas meklējumos.

Šajā mājas lapā varēsiet seko līdzi aktualitātēm saistībā ar tautas veidoto akciju sabiedrību - uzdot savus jautājumus un diskutēt, jo mēs zinām, ka starp jums ir arī daudz tādu kā mēs, kuri tic tam, ko dara.

 

 

www.liepkalni.lv
Jautā, komentē, atbildēsim!
Ritvars
Pk, 28/06/2019 - 19:20
Sveiki.
Kas butu nepieciesams lai kluutu par akcionaru?
Jau ieprieks paldies pa atbildi.

Sene
Pr, 08/07/2019 - 09:02
Labdien, Ritvar!
Paldies par interesi. Par tālāko darbību attiecībā uz akcijām dosim ziņu publiskā vidē, akcijas vēl nepiedāvājam.

© SIA "Liepkalni", 1993 - 2019