KONKURSS

 

Attīstības ideju koncepta izstrāde
ēku kompleksa restorāns“Sēnīte” Inčukalna pagastā
restaurācijai, pārbūvei un teritorijas attīstīšanai

 

Pamatojoties uz Nolikuma punktu 6.4. par iespējamām izmaiņām un ņemot vērā garās Svētku brīvdienas, pagarinām Piedāvājuma iesniegšanu līdz 2019. gada 22. janvārim plkst. 16.00
Piedāvājums iesniedzams  līdz 2019.gada 22. janvārim plkst. 16.00, SIA “Liepkalni” birojā, Garā ielā 7, Valmierā.
Informācija e-pastā sene@liepkalni.lv

  1.  
  2. Konkursa nolikuma elektroniskā versija ir pieejama lejupielādēšanai šeit NOLIKUMS.

********************************

Dažas sociālajos tīklos ārpus konkursa kārtā iesūtītās idejas "Sēnīte" attīstībai:

Edijs
Sveiks. Rakstu sakarā ar Sēnītes atjaunošanas projektu. Neesam tas lielākais uzņēmums, bet vēlētos piedalīties visā procesā. Darbojamies IT nozarē. Varam izveidot mājaslapu, nodrošināt
videonovērošanas un signalizācijas risinājumus, kā arī mūsdienīgus, oriģināli veidotus gaismekļus, kā arī ierīkot elektroinstalāciju un daudz citu mūsdienīgu darbību. Mums arī ir sava ideja uz izveides ideju. Ja tas ir aktuāli, tad ar lielāko prieku satiktos, un parunātu. Gaidīsim atbildi.

Eduards
Labdien,  pieļauju, ka jums ir daudz un dažādu domu par to ko iesākt ar slaveno "Sēnīti'! Ja jūs šķirojat un liekat kaudzītē attīstības variantus un modeļus, tad labprāt pievienotu savu balsi tai kategorijai, kuri ir par laika mašīnas, jeb neopadomju stila kultūrvēstures salas radīšana', nevis tāpēc, ka tas ir romatiskas nostaļģijas vadīts aicinājums, bet gan intersanti,vilinoši un savādāk nekā viss līdz šim radītais, un vēlme apskatīt idializēto padomu standartu ar muzeju,izklaižu un citu padomju brīnu, būs daudziem, gan vietējiem, gan vietējo bērniem tiks atrādīts, gan ārvālstu tūristiem! Novēlu veiksmi, lai arī, kuru ceļu jūs izvēletos.  

 

Ivars
Kultūras kiosks Sēnē. Tā būtu multimediāla telpa, kura ir aprīkota ar gaismas, skaņas un kino izrādīšanas tehniku. Tajā būtu iespējams organizēt neliela apjoma kultūras pasākumus, straumēt signālu soc. tīkliem un Tv stacijām. Ja šitāda iedja rullē, tad satiekamies, lai parunātu par detaļām. 

Jānis
Iekšas dizainu un izkartojumu butu velams veidot pec vesturiskajam liecibam, ta lai cilveks ieejot ieksa pa durvim domatu ka celojis pagatne. Jo cilvekiem patik vesturiskas vietas - ka salidzinajumu varu minet - Lido alus pagrabu, Folklora klubu "Ala" - tur cilveki apgrozas vairak neka kaut  kada prasta kluba !