Jaunums - Liepkalnu milti, pašu malti miltu dzirnavās Rīgā, maiznīcā, t/c A7

Jaunums!

Kviešu milti A/L 1,5 kg, pašu malti miltu dzirnavās Rīgā, maiznīcā “Liepkalni”, Ķekavas pag., "Džutas" 

Kviešu milti 1.šķ.1,5 kg, pašu malti miltu dzirnavās Rīgā, maiznīcā “Liepkalni”, Ķekavas pag., "Džutas" 

Ar mērķi cept maizi un citus gardumus no pašu maltiem miltiem, kā arī piedāvāt pircējiem blakus jau iecienītajām Liepkalnu maizēm arī miltus, uzņēmuma SIA “Liepkalni” ražotnē Rīgā, tirdzniecības centrā A7 uzsākušas darbību miltu dzirnavas.

Miltu dzirnavās tiek gatavoti divu veidu milti – kviešu pirmās šķiras milti un kviešu augstākā labuma milti. Graudi miltu malšanai tiek iepirkti tepat Latvijā, vietējās zemnieku saimniecībās audzētie, tā veicinot vietējo uzņēmējdarbību un īsteni latviska produkta tapšanu.

Miltiem tirdzniecībā izstrādāts īpaši izturīgs un ērts iepakojums - 1,5 kg fasējums, ar mērķi nodrošināt saimnieces ar pietiekoša apjoma miltiem ikdienas vajadzībām, uz iepakojuma izceļot preču  zīmi ”Liepkalni”. Uz kviešu miltu iepakojuma maisiņa augšējās daļas lasāms teksts, kas īsi raksturo Liepkalnu milltus "Kvieši stalti, pašu malti, bīdelēti balti".      

SIA "Liepkalni" maiznīcas valdes loceklis Dagnis Čākurs: "Miltus uzsākam malt, lai nodrošinātu ražošanas pilnu ciklu no pašmāju grauda līdz labai maizei un produkta stabilu kvalitāti. Kopējās investīcijas dzirnavu ierīkošanai sastādīja 100 000 Euro. Dzirnavu jauda ir pietiekoša, lai nodrošinātu miltus ražošanas patēriņam un arī tirdzniecībai gan mazos fasējumos, gan lielāka fasējuma maisos. Mēnesī mums būs iespējams pārstrādāt 220t kviešu graudu ”. Miltu malšanas dzirnavas un pašu malšanas procesu "Liepkalni" prezentē mājas lapā, kurā iespējams iepazīties ar dzirnavām un iziet miltu malšanas procesu, aplūkojot  fotogaleriju.

Dzirnavas klātienē iespējams apskatīt jebkuram firmas veikala apmeklētājam Liepkalnu firmas veikalā Rīgā, Ziepniekkalna ielā, tirdzniecības centrā A7. Veikala telpas ar dzirnavām savieno stikla siena, kas malšanas  procesu padara skatāmu un novērojamu.  Aicinām visus interesentus iepazīties un izsekot miltu malšanas procesam Liepkalnos.