Notikumi

13. Septembris, 2016
Notikumi
JAUNA ZIŅA - veidojam brīvprātīgo pircēju - ekspertu komandu ! Aicināsim komandu uz tikšanos ar uzdevumu – apskatīt, nogaršot, vērtēt, izteikties.
29. Jūnijs, 2016
Notikumi
Liepkalnu rupjmaize dod spēku un izturību maratonistiem! Dāvājām Spēka rupjmaizes klaipu Jeļenai Prokopčukai Ventspils maratona laikā - ceļa maizei uz RIO Olimpiādi, lai pietiek spēka un izturības līdz uzvarai! Ventspils maratona laikā katru skrējiena dalībnieku cienājām ar rupjmaizi. Lai izdodas! 
7. Aprīlis, 2016
Notikumi
   Liepkalnu firmas veikals ''Liepsalas", Pļaviņu novada, Klintaines pagasta "Liepsalās" savus
17. Marts, 2016
Notikumi
           Sestdien, 12.martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas Čempionāts desmit dejās un Latvijas Kausa izcīņas posms.      Latvijas Čempionāts desmit dejās ir vienas no nozīmīgākajām sporta deju sacensībām 2016.gadā Latvijā. Šo sacensību rezultāti tiks skaitīti Latvijas Sporta deju federācijas kopējā reitingā, kas nosaka kurus Latvijas sporta deju pārus nominēs dalībai Pasaules, Eiropas čempionātos un Pasaules kausos, informē organizatori.
8. Marts, 2016
Notikumi
         3.martā 14.00 Valmieras Kultūras centrā notika šī gada reģionālais Integratīvais mākslas festivāls NĀC LĪDZĀS VIDZEMĒ!, kurš bija Fonda Nāc līdzās! Integratīvā mākslas festivāla  20. sezonas sarīkojums Vidzemē !
20. Janvāris, 2016
Notikumi
Aicinām uz ilgstošu sadarbību dizaineru Liepkalnu gardumu iepakojuma un vizuālo materiālu dizaina izstrādē!   Jauns gads sākas ar jauniem draugiem, jauniem izaicinājumiem. Jauns izaicinājums tev vai tavai aģentūrai, ja Jūsu dzīvesveids ir dizains.
Satura barotne