Notikumi

25. Novembris, 2015
Notikumi

         Pirmajā balti sniegotajā dienā, kad visā Latvijā sākas ziema, devāmies pie akcijas "Mans zelts ir mana tauta" galvenās balvas saņēmējas Monikas Salītes uz Preiļiem, lai pasniegtu balvu. Pamatīgais ozolkoka galds un soli tika celti busiņā un, līdzi ņemot tikko ceptu Spēka rupjmaizes klaipu, braucam uz Preiļiem.

17. Novembris, 2015
Notikumi

KATRĀ IEPAKOJUMĀ DĀVANA - MAGNĒTS!
Akcijas laiks 16.10.2015.  - 16.11.2015.

Līdz 20. novembrim vēl ir papildus iespēja Liepkalnu firmas veikalos uzrādīt magnētu komplektu un apmainīt Īpašo numurēto magnētu pret Liepkalnu sienas kalendāru 2016. gadam un cepumiem "Rūjienas kliņģerīši".  

7. Oktobris, 2015
Notikumi

 

Jaunums  - uzsākam sadarbību ar veikalu tīklu Mego. Ar 28. septembri Liepkalnu rupjmaize un saldskābmaize nopērkama lielākajos Mego veikalos visā Latvijā:

21. Jūnijs, 2015
Notikumi

Vēl puto madaras,
Un vīgriezes lej smaržas,
Vēl līči matos ūdensrozes pin,
vēl dienām liepziedu un medus garša.
Jo šis ir laiks,
kad cilvēki un daba ar neprātīgu ziedēšanu Līgo svētkus svin!

 

Liepkalni

28. Maijs, 2015
Notikumi

       Maiznīca “Liepkalni” sadarbībā ar Rūjienas novada pašvaldību radījuši Cepumus “Rūjienas kliņģerīši” ar mērķi popularizēt Rūjienas kā Ziemeļvidzemes mazpilsētas  kultūras un amatniecības vērtības.

Cepumi “Rūjienas kliņģerīši” turpina jau iesākto Rūjienas suvenīru līniju. Kastītes dizainā iekļauts viens no populārākiem austo Rūjienas novada tautisko brunču fragmentiem  autentiskās krāsās un matauklas ziedu motīvs. 

19. Jūnijs, 2014
Notikumi

Nebēdnīgus Līgo svētkus un Jāņus visiem vēl Liepkalnu maiznīca!  Lai pīrāgi cepas krāsnī, puto alus un zied papardes!

Satura barotne