Visi jaunumi

13. Septembris, 2016
Notikumi
JAUNA ZIŅA - veidojam brīvprātīgo pircēju - ekspertu komandu ! Aicināsim komandu uz tikšanos ar uzdevumu – apskatīt, nogaršot, vērtēt, izteikties.
5. Septembris, 2016
Sortiments
Baudi grauzdētu sīpolu smaržu!Izgaršo kviešu maigo garšu!    RAŽAS LAIKA JAUNUMI
15. Augusts, 2016
Fotogalerija
       Cepām, cepām kukulīti, vienu lielu...milzīgu, lai valmieriešiem pa rikai, gada garumā līdz nākošām svinībām pilsētu tālāk radīt. Lai ar Liepkalnu rupjmaizes riku rokā un kliņģeri uz galda top daudz labu lietu apkārt, kas priecē acis un ikdienā dod gandarījumu! Dāvinām milzīgo rupjmaizes klaipu Valmieras pilsētai svētkos.     
4. Augusts, 2016
Sortiments
 Viegls, samtains taurenis pārlido pār saules pielieto pļavu. …
25. Jūlijs, 2016
Fotogalerija
      Turpinot iesākto tradīciju rīkot piknikus pilsētā, 21. jūlijā tika aizvadīts ikgadējais “Borjomi” grila pikniks, kurš šogad Lucavsalā pulcēja kopā vairāk kā 1000 pilsētas iedzīvotājus un tās viesus. Visiem piknika apmeklētājiem bija iespēja baudīt ne tikai uz grila gatavotu vistas gaļu un citus gardumus, bet arī uzzināt tradicionālās un netradicionālās grilēšanas receptes Latvijā un Lietuvā. Pasākumu atbalstīja Liepkalni  ar Sevišķo rupjmaizi. Katram pa krietnai šķēlei. 
14. Jūlijs, 2016
Sortiments
Liepkalnu graudu maize "GUDRĀ SAIMNIECE" - tagad ar jaunu, papildinātu sastāvu! Izteiksmīgu garšu dod veseli miežu graudi un ķimeņu eļļa. Enerģijai - saulespuķu, sezama un linsēklas. NEPIEVIENOJAM CUKURU! Gudra un garšīga izvēle!
Satura barotne