Iekrāso SAVU SIRSNIŅU!

  • ar krāsas un kursora palīdzību izsaki savu prieku, pateicību, atzīšanos

  • nosūti uz e-pastu savam draugam, draudzenei, savam tuvākajam, sadarbības partnerim vai vienkārši savam mīļākajam ēdienam vai notikumam!

Pārvērt sajūtas īstenībā, pasūti SAVU SIRDSTORTI Liepkalnos. Izgatavosim torti pēc Jūsu zīmējuma. Tortes dekorējums tiks maksimāli pietuvināts zīmējumam.

SIRDSTORTE ar Jūsu zīmējumu:

Svars: 700 g

Sastāvs: biskvīts, biezpiena-putukrējuma krēms, želeja

Cena: 5,55 EUR

Noteikumi:
  • Nosūti izkrāsoto sirsniņu uz SIA "Liepkalni" e-pastu liepkalni@liepkalni.lv, norādot vēlamo izpildes dienu, savu vārdu, uzvārdu, e-pastu vai tālruņa numuru, izņemšanas vietu no zemāk norādītajām, saņem atbildi - informācija saņemta).
  • Izdari priekšapmaksas maksājumu internetbankā vai bankā uz sev izdevīgāko kontu

SIA "Liepkalni", reģ. nr. 44101001966


DNB Banka LV83RIKO0002013118472
AS Swedbank LV46HABA0551024875809

Maksājuma mērķī liec norādi  - Sirsniņtortes pasūtījums, vārds, uzvārds, e-pasts

  • Saņem pasūtījuma rakstisku apstiprinājumu. Pasūtījums tiek apstiprināts un nosūtīts rakstiski uz Jūsu e-pastu pēc maksājuma saņemšanas SIA "Liepkalni" kontā. Bez apmaksas saņemšanas un rakstiska pasūtījuma apstiprinājuma pasūtījums netiek izpildīts!
  • Pasūtījums tiek pieņemts ne mazāk kā 3 darba dienas iepriekš un izpildīts atbilstoši saņemšanas vietām un dienām, kas norādītas zemāk.

! Gadījumos, ja jums internetbanka nav pieejama,  pasūtījums var tikt nodots klātienē veikalā, maksāšana notiek skaidrā naudā pie tortes saņemšanas.  To norādat pie sirsniņtortes zīmējuma nosūtīšanas.

Vietas, kur saņemt izgatavoto SIRDSTORTI:

SIA "Liepkalni" firmas veikals Valmierā, Mūrmuižas ielā 16d - katru dienu, izņemot svētdienas.

SIA "Liepkalni" firmas veikals Pļaviņu novada, Klintaines pag. "Liepsalas" -  otrdienās un ceturtdienās.

SIA "Liepkalni" Rūjienā, Rīgas ielā 63, katru dienu, izņemot svētdienas

SIA "Liepkalni" firmas veikals Ķekavas novada, Ķekavas pag., Krustkalni, "Džutas", t/c A7 (Rīga, Ziepniekkalna iela, Dienvidu tilta galā), katru dienu, izņemot sestdienas un svētdienas.

PKS "Straupe" tirdzniecības vietā Rīgā, Brīvības ielā 310 (Pie Teikas),  pirmdienās, trešdienās un  piektdienās,     kontaktpersonas mob. 20039902