Atsauksmēm

Sveicināti, Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Atsauksmes

Restricted HTML

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Drošības kods
Izpildiet uzdevumu:
Vārds
Sandra
Se, 07/09/2019 - 14:50

Labdien! Pusdienojam Liepkalnos, pie Pļaviņām.
Esam ļoti vīlušies, asā tomātu zupa bija tomātu pasta ar malto gaļu un pipariem! Un to Jūs piedāvājat tomātu laikā! Ļoti žēl!

Vārds
Aleksejs
Tr, 14/08/2019 - 09:33

Liepkalni (kas atrodas Rigas virziena ar Plavinam.). personals bezarbildigs.nienaldzigs. notika nelaimes gadijus veikala. neviens pats nepiedavaja palidzibu. nesakot jau par to ka bij nepieciesama 1 mediciniska palidziba. Vad.vietniece bezatbildiga,rupja. Manuprat vadibai ir niepieciesams aizdomaties vai sie cilveki aiznemt pareizo amutu.

Vārds
liepkalni
Tr, 14/08/2019 - 09:50

Labdien, Aleksej!

Patiesi atvainojamies par situāciju, kuru mūsu veikala darbinieki nerisināja cilvēcīgi un atbildīgi. Lūgums atsūtīt mums epastā liepkalni@liepkalni.lv savu telefona numuru, lai ar Jums tieši sazinātos par situāciju.

Vārds
Sigita
Tr, 31/07/2019 - 19:11

Šodien, ap 13.30 Liepkalnu veikalā vārda dienas cienastam iegādājos Rubeņu kūpinātos vistu pusspārnus, liels bija pārsteigums izliekot uz šķīvja, pusspārnus papildināja apžāvēti tārpi. Pieļauju ka tādi jau saņemti no piegādātāja. Jautājums vai vispār netiek pievērsta uzmanība tam ko tirgojam?

Vārds
liepkalni
Ce, 01/08/2019 - 11:08

Labdien, Sigita! 

Paldies par ziņu. Jauno partiju Rubeņu vistu pusspārnus, ko tirgojam,  saņēmām no piegādātāja vakar no rīta, pēc Jūsu ziņas nekavējoties izlases kārtībā pārbaudījām visu piegādāto partiju un sazinājāmies ar piegādātāju. Pārbaudē svešķermeņus neatklājām. Līdz šim, jau ilgstoši strādājot ar minēto ražotāju, nekādas novirzes no kvalitātes netika konstatētas. Lūgums atsūtīt e-pastā liepkalni@liepkalni.lv vizuāli foto, lai jau ar fotogrāfiju varam vērsties pie piegādātāja ar  pretenziju.   

Vārds
Visiem
Ot, 02/07/2019 - 20:45

šodien cienājos SIA Liepsalas ar auksto zupu 2.9 eur.
Noželojama kvalitāte.
Izglāba pārdevēju tērps un laipnība.

Vārds
Татьяна
Pr, 01/07/2019 - 20:48

Выражаю благодарность коллективу предприятия за качественный, полезный для здоровья ржаной хлеб "Pilngraudu rupjmaize". С уважением, вся наша семья.

Vārds
Līga
Pr, 10/06/2019 - 17:24

Labdien!
Vēlos norādīt uz problemātiskajām iespējām sazināties ar A7 veikalu. Zvanot uz mājaslapā norādīto telefona numuru, neviens neatbild jau dienām! Kā var veikt pasūtījumus?!

Ar cieņu
Līga

Vārds
liepkalni
Pk, 14/06/2019 - 12:58

Labdien, Līga!

Paldies par interesi par Liepkalnos ceptajiem gardumiem. Ja neizdodas mūs sazvanīt, droši izmantojat mūsu piedāvāto iespēju pasūtījumu veikt web tiešsaistē liepkalni.lv , izvēloties attiecīgi ailītē pasūtījuma formā veikalu A7 un aizpildot pasūtījuma formu. Pasūtījums ienāks mums e-pastā un tālāk jau ar jums sazināsimies.      

Vārds
Andra
Se, 08/06/2019 - 22:03

Šodien /jau 2. reizi pērkot Liepkalnu eklērus veikalā Stockman/ eklērā bija gaišs pagarš mats. Kompensāciju nevajag, foto internetā nelikšu, tikai Jūs informēju. Eklēri garšo, vedu pat tikko uz Somiju, ceru, ka šī situācija neatkārtosies! Veiksmīgi.

Vārds
liepkalni
Pk, 14/06/2019 - 13:04

Labdien, Andra!

Paldies par atsauksmi. Tā kā neesat norādījusi, par kuriem Eklēriem runājat, lielajiem vai fasētiem mazajiem, sazināsimies ar Jums, lai precizētu Eklēru veidu un izsekotu minēto Eklēru ražošanas posmiem un iepakošanai. 

Vārds
Irina
Ot, 04/06/2019 - 07:41

Labdien! Kāpēc jūs izmantojat Palm eļļu savos izstrādājumos ????

Vārds
liepkalni
Ot, 04/06/2019 - 09:49

Labdien, Irina! 

Paldies par jautājumu. Mūsu produktos tiek izmantota šokolāde un margarīns, kuru sastāvā iekļauta sertificēta palmu eļļa un, norādot izvērstu sastāvu izejvielām, tiek norādīta arī palmu eļļa. Šokolādē  un margarīnā esošajai eļļai ir ieviesta sertifikācijas sistēma, jo pastāv dažādi eļļas ieguves veidi. Pamatā mūsu šokolādes un margarīna piegādātāji  strādā ar RSPO palmu eļļu, kas tiek stingri kontrolēta. Mēs paši  palmu eļļu produktiem nepievienojam.

Vārds
Ilze
Pr, 27/05/2019 - 14:55

Labdien. Esmu ļoti vīlusies ar pasūtīto tortes noformējumu. Pasūtiju torti ar iniciāļiem. Esmu šokā par konditora darbu, kā vispār var kaut ko tādu dot cilvēkiem. Uz tortes bija uzsprausti divi maziņi no šokolādes izveidoti burtiņi.

Vārds
liepkalni
Pr, 27/05/2019 - 15:29

Labdien, Ilze! 

Paldies par atsauksmi. Lūgums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv precizēt, kurā no mūsu maiznīcām un kādu tortes veidu pasūtījāt. Tā kā mums tortes gatavo trīs ceptuvēs, precizēta informācija no Jums palīdzēs noskaidrot cepēju un pasūtījuma un noformējuma nianses.  

Vārds
Rita
Sv, 26/05/2019 - 22:32

Rakstu, jo man ļoti garšo jūsu ceptā maize un eklēri. Parasti iepērkos A 7 veikalā, bet bieži man nav laika gaidīt garajā rindā. Manuprāt, kavēšanos rada tas, ka dažādie eklēri, kuriem ir viena cena, tiek svērti atsevišķi pa veidiem. Svēršanas process aizņem daudz laika, jo cilvēki parasti pērk dažādus eklērus. Domāju, ka šo Jūs varētu uzlabot un būs arvien vairāk klientu. Veiksmīgi!

Vārds
liepkalni
Pr, 27/05/2019 - 15:23

Labdien, Rita!

Paldies par atsauksmi. Piekrītam, ka cenas ziņā varētu visus svērt kopā, tomēr pildījumi ir dažādi un ražošanas plānošanā un izejvielu loģistikā  tie ir atsevišķi produkti, katram veidam ir  savs sistēmas kods. Sistēmas kods palīdz plānot konkrēta Eklēra veida realizāciju, izsekot atlikumus un plānot ražošanā daudzumus.  Domājam par citiem risinājumiem, kas palīdzētu mazināt rindas veikalā.   

Vārds
Armands
Ot, 21/05/2019 - 20:51

Sveicināti!
Esmu Liepkalnu maizītes cienītājs, bet šoreiz gadījies kas savāds. Liepkalnu saldskābmaize ar sēklām un graudiem (pirkta 20.05.2019) veikalā Elvi Ozolniekos smaržo kaut kā pēc nagu lakas šķīdinātāja. Pirmo reizi kaut kas tāds. Esmu neizpratnē.

Ar cieņu,
Armands

Vārds
liepkalni
Tr, 22/05/2019 - 10:09

Labdien, Armand! 

Paldies par atsauksmi. Tā palīdz mums novērtēt produkta kvalitāti un nekavējoties atklāt novirzes no normas. Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem produkta lietošanā. Sazināsimies ar jums e-pastā. 

Vārds
kārlis
Ot, 21/05/2019 - 20:36

Sveicināti! Jau labu laiku pērku jūsu 'Dullo" maizi,līdz šim bija viss kārtībā,bet nu nopirktā (Rimi Minska,Rīgā) maize izrādījās skāba(termiņš uzrādīts normāls).Tā būtu Jūsu vaina vai veikala? Negribētos atkal "iegrābties".

Vārds
liepkalni
Tr, 22/05/2019 - 09:18

Labdien, Kārli! 

Paldies par atsauksmi. Tā palīdzēs mums novērtēt produkta kvalitāti un nekavējoties atklāt novirzes no normas. Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem produkta lietošanā. Sazināsimies ar jums e-pastā par minēto situāciju. 

Vārds
Janīna
Tr, 10/04/2019 - 20:50

Egon, kad citu reizi iesiet, paziņojiet, gribu redzēt, kā personāls metās virsū jums ar slapju lupatu

Vārds
Egons
Tr, 10/04/2019 - 20:28

Sveicināti , būtu liels lūgums ,lai jūsu tirdzniecības veikaliņā . Mūrmuižas ielā būtu tīri galdiņi un zem tiem nebūtu drupaču kaudzītes pa grīdu! Kā arī malējā lete nebūtu putekļaina un personāls ar slapju lupatu nemestos dusmīgi virsū palūdzot galdiņu notīrīt . Nav jau pirmā reize,kad palūdzam un sēžam pie netīriem galdiņiem!

Vārds
Anda
Ce, 21/03/2019 - 10:52

Kā ar krustvārdu mīklas atminējumu cepumu kastītēm? Interesē, bet nekur to neatklājat!?

Vārds
liepkalni
Pk, 22/03/2019 - 15:47

Labdien, Anda!

Paldies par interesi. Krustvārdu mīklu izveidojām, lai brīvajos brīžos, kad cepumi jau apēsti vai izlikti cepumtraukā, jautri paspēlētos ar vārdiem. Esam atklājuši burtus, kas vertikāli veido vārdu CEPUMI. Piedāvājam izvēlēties vārdus, kam attiecīgie burti sakristu ar mūsu doto vārdu. Iespējams, šie vārdi katram veidojas atšķirīgi, tāpēc konkrētas atbildes nenorādam. Izliekot pareizos atminējumus, citiem spēles dalībniekiem zustu azarts un vēlme atrast savus pareizos atminējumus.   

Vārds
Jelizaveta
Ot, 19/03/2019 - 15:21

Вот люди осуждают тут все что можно,но хлеб просто восхитительный.Я дома просто намажу маслом,мне и мяса ненадо.Вот купите в Максиме кисло-сладкий хлеб (цена кстати тоже не 40 центов)и что ?его кушать невозможно-просто потому что ЭТО ВОВСЕ НЕ КИСЛО-СЛАДКИЙ ХЛЕБ ,а какое то подобие.Лично я рада что проезжая я могу купить СВЕЖИЙ,ВКУСНЫЙ,АРОМАТНЫЙ,ТЕПЛЫЙ,МЯГКИЙ хлебушек и привести его домой,обрадовать свою семью...которая кстати этого именно хлеба ждет с огромным нетерпением.И никакой упаковки ему ненадо (как тут пишут)лично меня это совершенно не смущает,наоборот это и есть изюминка для души...как раньше..как в детстве.Поэтому люди призываю вас сказать ПРОСТО ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО за труд людям которые делают для нас этот чудесный хлеб.Спасибо

Vārds
Jelizaveta
Ot, 19/03/2019 - 15:10

Добрый.У нас уже традиция,если едим мимо вашего магазина (Klintaines pag.),то обязательно покупаем кисло-сладкий хлеб с семечками,насколько мы его любим...вкуснятина...Спасибо большое за Ваш Труд и за Очень вкусный хлеб....Успехов в работе...;)

Vārds
Alta
Pr, 18/03/2019 - 19:37

Labdien. Bùtu ļoti jauki, ja veicot pasùtìjumu tiešsaistē, bùtu redzamas piedāvâjuma cenas.Neredzot cenas, taču grūti iedomāties, cik kas maksā. Varbūt tikai es nemācēju ieraudzīt?

Vārds
liepkalni
Ot, 19/03/2019 - 08:32

Labdien, Alta! 

Paldies par interesi. Tiešsaistes vietnē katram produktam ir pievienota cena. Tiešsaistes pasūtījuma sortimentu varat apskatīt, iepazīties ar cenām un izdarīt pasūtījumu (uz doto brīdi pasūtījumu saņemšana mūsu firmas veikalā Pierīgā, t/c A7) sākumlapā www.liepkalni.lv galvenes daļā, ieeja ar norādi - Veikt pasūtījumu. Iespējams, ka skatījāties nevis tiešsaistes vietnē, bet mājaslapas produktu sadaļā.   

Vārds
Daina
Sv, 17/03/2019 - 19:56

Lūdzu atdodiet "Ganiņu"!!!

Vārds
liepkalni
Pr, 18/03/2019 - 08:12

Paldies, Daina, par interesi. Jā, taisnība, veidņu maizi "Ganiņš" esam pārtraukuši cept un vairumtirdzniecībā tā nebūs pieejama. Maizi ikdienā izvēlējās salīdzinoši mazāk pircēju un tā kā maizei ir garš tapšanas ceļš, kļuva grūti prognozēt pieprasījumu un to nodrošināt nevainojamā kvalitātē un apjomā.   

Vārds
Dina
Se, 02/03/2019 - 11:11

Pasūtīju torti ar īpašu uzrakstu, pieņēmējs ieteicu uz kuras to var izdarīt, pasūtījumu pieņēma. Saņemot torti, īpašā uzraksta nebija. Sašutumu izraisa, ka nebija ne paskaidrojumu, ne atvainošanās.Telefona numurs arī bija pieejams. Šādus pasūtījumus esmu veikusi vairākus - ar īpašiem uzrakstiem. līdz šim esmu bijusi ļoti apmierināta.Torte bija domāta DZIMŠANAS DIENAS JUBILĀRAM. Esmu vīlusies.

Vārds
liepkalni
Pr, 04/03/2019 - 08:18

Labdien, Dina! 

Paldies par ziņu, kas palīdz mums sekot līdzi produkta un pakalpojuma kvalitātei. Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Sazināsimies ar Jums personīgi e-pastā, lai precizētu pasūtījuma vietu un laiku, lai varam Jūsu minēto situāciju novērtēt. 

Vārds
Triinu
Sv, 10/02/2019 - 19:59

Külastasin teie kodulehte lootuses leida mõnda kooki või küpsetist,mis oleks puhtast rukkijahust, ei sisaldaks lisandeid,Näiteks klassikalist peenleiba,lihtsalt kroovitud rukkijahust,
Tarvitan teie pärmita Jõu rukkileiba õndsas usus, et sinna pole lisatud nisu või gluteeni.

Kõike head soovides
Triinu

Vārds
liepkalni
Pr, 11/02/2019 - 13:52

Tere, Triinu!

   Ainult rukkijahust kooke meil pakkuda pole. 3 toodet, mis ei sisalda nisujahu, pärmi ja on ainult rukkijahust on JÕU RUKKILEIB TÄISTERARUKKILEIB ja JÕU RUKKILEIB SEEMNETEGA.

Vārds
Anda
Tr, 06/02/2019 - 19:00

Paldies par sāļo kliņģeri! Bija ļoti gards un sulīgs!!!

Vārds
Inita
Se, 02/02/2019 - 14:21

Labdien!
Tēma,ne par kūciņām,bulciņām,tortēm un vispār ēdienu. Braucu uz Tallinu kopā ar savu 7 mēnešus jauno bēbi,kā visi zinām,pamperi un to maiņa ir ikdiena,tad nu dodos nesen uzceltajā "Igaunijas Liepkalnu" veikaliņā ar domu,ka mans bēbis ar tīru dupsi varēs turpināt ceļu,bet ieejot WC, sieviešu un invalīdu apraujos ar to,ka bēbis lailam jāliek uz zemes.
Varbūt invalīdu WC varēja ierīkot pārtinamo galdiņu,tur vietas pietiktu?
Ar cieņu bēbja mamma.

Vārds
Ivars
Ot, 29/01/2019 - 03:22

Jāni, bet ja iet medicīnisko kārtot pie ģimenes ārsta,kurš pacientu tā īsti nezin.Un pacients tīši iespējams noklusē par savu kaiti,ārsts taču nevar uzminēt ar ko jaunais pacients var slimot.Protams,ka ieraksts būs,ka var strādāt šādā darbā.Bet darbadevējam tas var radīt sarežğījumus. Cietīs darbadevējs un nesmukums. Cilvēka bezatbildības dēļ pirktspēja pazudīs un ar ko pats cilvēks domā.Darbadevējam jāmet kauns pie malas un jāprasa tieši saviem darbonim,kurš tas varonis ir.Jo ar ādas slimībam nedrīkst strādāt pie partikas produktu ražošanas.Vai tas ir Rūjienas ceptuvē pēc Jāņa rakstītā saprotu!

Vārds
Janis
Tr, 23/01/2019 - 13:37

Labdien.Vai cilvēks ar psoriazi,vispar var stradat pie partikas produktu izgatavosanas.Ka tas tiek kontrolets? Saprotu, ka jums vajag stradniekus.Bet cilveki Jusu produkciju patere ikdiena.

Vārds
liepkalni
Ot, 29/01/2019 - 08:50

Labdien, Jāni! 

Tā kā Jūs savā atsauksmē esat skāris nopietnu tēmu, lūgums norādīt savu aktīvo e-pastu (Jūsu norādītais e-pasts neeksistē), lai sazinātos ar Jums, neesat līdz šim devis ziņu.    

Vārds
Janis
Se, 19/01/2019 - 00:44

Labdien.Noperkot Jusu firmas piradzinus,pildijuma tika atrasta metala skaida, iespejams nav vieniga iesaku tomer cilvekiem but verigiem, veseliba tomer ir svarigaka. .Konkreta vieta Rūjiena ceptajiem.

Vārds
liepkalni
Pr, 21/01/2019 - 09:10

Paldies, Jāni, par atsauksmi.  Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Nekavējoties sazināsimies ar jums, lai precizētu produkta iegādes vietu un laiku, saņemtu no Jums novērtēšanai minēto produktu. Tā kā Jūsu e-pasts nav aktīvs, lūgums sazināties ar mums liepkalni@liepkalni.lv vai zvanīt uz Rūjienas maiznīcu 64263517. 

Vārds
Estere
Pk, 04/01/2019 - 19:38

Liepkalni!
Mani grūti pārsteigt, bet Paldies Jums par fantastisko eklēru izlasi. Gada nogalē nogaršoju un tā ir kļuvusi gandrīz par ikdienas sastāvdaļu.
Tik garšīgus eklērus līdz šim neesmu ēdusi?
Paldies!
Lai arī turpmāk Jums ir jauni izaicinājumi, kas rada gandarījumu Jums un Jūsu klientiem?

Vārds
Gunārs Budrevičs
Pk, 04/01/2019 - 11:28

jūsu Dullā saldskābmaizē ar auzu graudiņiem un kaņepēm uzkodos arī uz vara drāts gabaliņu ap 1,5 cm garumā,nezinu kādas sekas būtu,ja būtu to norijis.

Vārds
liepkalni
Pk, 04/01/2019 - 12:43

Labdien, Gunār!

Paldies par atsauksmi.  Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Nekavējoties sazināsimies ar jums, lai precizētu produkta iegādes vietu un laiku un precizētu informāciju.    

Vārds
Lilita
Pr, 24/12/2018 - 23:53

Gaišus un priecįgus Ziemassvētkus vēlot visai Jūsu saimei, gribu pateikties par brīnišķīgi pavadīto laiku 24.12. jūsu kafeinīcā kopā ar bērniem un mazbērniem. Mēs tiešām izbaudījām Ziemassvētku gaisotni,garšīgus ēdienus un jauko atmosfēru. Vēlreiz paldies un lai izdodas visu tā turpināt arī Jaunajā 2019.!
Lilita un Kārlis
Līga un Reinis
Eikke,Hanne un Dīvs

Vārds
Elita
Ce, 20/12/2018 - 16:40

Lieliskus Ziemassvētkus manas vismīļākās maizīt pastāvot kādas pāris dienas, top vēl garšīgāka, turklāt- nepelē, neskābst, nesakalst. Tāda, kā kādreiz laukos ēsta! PALDIES, mīļie! Laimīgi, gaiši un priecīgi lai vienmēr!!!

Vārds
Inga
Tr, 21/11/2018 - 16:43

Kliņģeris "Ķiršu dārzs" - fantastiski garšīgs! silti iesāku! liels paldies! :)

Vārds
Ainārs
Pk, 26/10/2018 - 14:29

Labdien!
Jau daudzus gadus esmu Liels Jūsu produkcijas piekritējs, bet vakardienas soļanka (biju Jūsu kafejnīcā/veikalā/pie Daugavpils šosejas ap plkst. 15) mani Pārsteidza(negatīvā nozīmē) - ierastās soļankas vietā saņēmu 'vāju Liepkalnu soļankas atblāzmu', ko drīzāk varētu nosaukt par buljonu.
Veikalā nopirktā maize gan nija (ir)laba:)