Atsauksmēm

Sveicināti, Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Toomas Freirich
Tere.Talu peenleib on võrratult hea,meeldib kogu perele.Säilib kaua ja maitseomadused sealjuures ei kao.Olen peenleiva sõber aga enamus on ära rikutud hapuka maitsega.Minul tekivad nendest kõrvetised.Jõudu,jaksu edaspidiseks.
Inese
Labdien! Vēlos uzzināt, kāpēc Jūsu sortimenta sadaļā nevienam produktam nav klāt cena( nu kaut vai aptuvena, no-līdz/kg)? Ar cieņu, Inese.
Labdien, Inese! Paldies par jautājumu. Tā kā Liepkalnos cepto maizi un citus gardumus piegādājam vairāk kā 600 sadarbības partneru veikaliem Latvijā, katrs sadarbības partneris no mums produktu nopērk un veido savu cenu politiku, par kādu produktu iespējams iegādāties pircējam. Līdz ar to pārdošanas cenas veikalos atšķiras. Norādot vienu cenu, tiktu maldināti pircēji, kas iepērkas citos veikalos. Lai noskaidrotu konkrētā garduma cenu, lūgums zvanīt uz kontakttālruņiem, kas norādīti mūsu mājaslapas kontaktu sadaļā vai jautāt cenu tuvākā veikalā, kur nopērkama mūsu ceptā produkcija.
Lauma
Regulāri iepērkamies Liepkalnos uz Ķekavas šosejas, prieks par daudzveidīgo,interesanto sortimentu (vīnu piedāvājums,garšīgie gaļas produkti). Maize pie Jums tiešām ir izcila un konditoreja ar katru reizi šķiet ar vien garšīgāka un interesantāka...... Paldies visiem kas piedalās šajā procesā! Aizvedām uz Lietuvu visiem ļoti garšoja!
Arnis
Labdien! Pērkam Jūsu maizi , kā ari citus gardumus allaž (Pļaviņās) viss ir Ok! Rīga A7 esmu pircis Jūsu saldskābo maizi ar sēklām, ( 3 ) tŗīs reizes dažādos mēnešos - BRIESMAS... Vīlos visas trīs reizes ... JĒLA maize tiek tirgota - Briesmas !!! Kādu laiku atturējos no Jūsu produkcijas , tad radi atveda no (Pļaviņām) ir Ok! Skumji , kad nav iespējams iegādāties Rīgā Jūsu produkciju, vēl skumjāk zinot , kad 2,22eur neviens jau neskries ar maizes klaipiņu atpakaļ...
Labdien, Arni! Paldies par atsauksmi. Mums ir svarīgs katra pircēja viedoklis, kas palīdz sekot līdzi produkta kvalitātei. Lai izvērtētu maizes mīkstumu un cepšanas pakāpi, mums būtu svarīgi redzēt paraugu un to novērtēt. Tā kā Jūsu minēto maizi cepam uz vietas maiznīcā T/C A7, iespējams, maize bija tikko izcepta, silta ievietota plauktā tirgošanai, līdz ar to mīkstums noteikti bija nenostāvējies, neatdzisis un citādākas struktūras nekā atdzesēts. To varam pateikt, tikai redzot paraugu.
Tatjana
Labdien, braucot garam jūsu maiznicai Liepkalnos, vienmēr iepērkos. Tapat kā jau ierasts, arī šaja reizi 09.04.2016.g. piestajam, bet beigas mājas pie galdā bijam ļoti parsteikti - sievišķas rupmajzes maizes kukuls iekša izrādas iels, griežot lip pie naža un drup. Bedigi. Protams foto paliks, ja jūs tas intereses varēšu to jūms nosūtit.Ar cieņu patstāvigs pirceis.
Labdien, Tatjana! Paldies par atsauksmi. Tā kā neesat norādījusi, kurā no četrām maiznīcām "Liepkalni" iepērkaties, mums nav iespējams izsekot konkrētās Sevišķās rupjmaizes kvalitātei. Tā kā maiznīcās tirgo siltas, tikko no krāsns ņemtas rupjmaizes, struktūru ietekmē tas, vai maizīte ir silta vai jau atdzisusi un pastāvējusi. Siltai rupjmaizei mīkstums noteikti būs nepadevīgāks, drupenāks. Lūgums konkretizēt pirkšanas vietu un laiku, kā arī atsūtīt mums maizes foto uz e-pastu liepkalni [at] liepkalni [dot] lv. Paldies!
.
Всегда покупал Auglu maize ,так как считал его натуральным. Недавно изучил состав и был шокирован (эмульгаторы,ароматизаторы,антиоксиданты). Вкусный хлеб с красивой упаковкой,но с ядовитым содержимым.
Labdien! Paldies par atsauksmi. Gatavojot Sevišķo augļu maizi, paši maiznīcā nepievienojam nevienu no Jūsu minētām sastāvdaļām. Daudzveidīgākai garšai augļu maizei pievienojam šokolādes graudiņus, kuru sastāvā ir kakao masa, kakao sviests, kakao pulveris, emulgators sojas lecitīns un aromatizētājs vanilīns. Tā kā ES regula nosaka visu pievienoto izejvielu sastāva norādi, tad pircējs tiek informēts, no kā sastāv šokolādes graudiņi. Šokolādes graudiņu sastāvs ir līdzīgs jebkuras šokolādes sastāvam, kas nodrošina šokolādi kā produktu.
Ilze
Regulāri braucam pirkt maizi tikai Liepkalnos veikalā A7. Neviena maize nav tik garšīga kā Liepkalnos! Īpašs paldies 26. marta maizītes cepējiem - sanākusi izcili garšīga. Ēdām ar sieru, gaļu, medu un bijām ļoti laimīgi:) Ilze
John
Проезжал мимо,купил хлеб(auglu) 4 евро за одну,5 буханок всего,себе и соседям,и не в одной не обнаружены фрукты,только семечки. Может быть лучше тогда называть этот хлеб"seklu)? Видимо важно было сперва приучить покупателя к хорошему,а потом уже берут по привычке.
Paldies par atsauksmi! Jau ilgāku laiku ne receptūrā, ne tehnoloģiskā procesā neesam neko mainījuši, augļi tiek maizes tapšanas procesā pievienoti pēc receptūras. Mīklā augļu koncentrācija ir atkarīga no augļu struktūras, bieži tie mīcīšanas procesā izjūk un sajaucas vienā konsistencē ar mīklu, līdz ar to nav atsevišķi jūtami. Pastiprināti izsekosim augļu koncentrācijai mīklā maizes tapšanas laikā. Lūgums pārliecināties, vai esat izvēlējies tieši augļu maizi vai rupjmaizi ar sēklām, kuru arī piedāvājam lielajos klaipos.
Dina
Labdien! Vēlējos noskaidrot vai pie jums var pasūtīt 3 stāvīgas glazētās kāzu tortes? Ar cienu,Dina
Labdien, Dina. Paldies par interesi. Cepam kāzu tortes, arī vairākos stāvos. Tortes cep Valmieras maiznīcā "Liepkalni", Valmierā, Mūrmuižas ielā 16d. Lūgums sazināties ar ražošanas vadītāju pa tālr. 64221611, lai precizētu sastāvu un citas ar ražošanu un piegādi saistītās nianses.
Inga
Ļoti garšo franču sēklu maizīte. Pēdējā laikā to bieži pērku. Izjūtu lielu diskomfortu, ka šonedēļ manā RIMI veikalā (Bērnu Pasaulē, Rīgā) tās nav. Žēl, ka Rīgā nav veikala, kur vienkopus būtu Jūsu produkcija. Nemaz nezināju, ka ir tik liels sortiments. Labprāt gribētu daudz ko nogaršot! Malači! :-)
Labdien, Inga! Paldies par atsauksmi. Plašākā sortimentā Liepkalnos cepto maizi un citus gardumus iespējams iegādāties mūsu firmas veikalā Rīgā, Ziepniekkalna ielā, t/c A7 (šosejas Rīga - Bauska malā).
Zinta
Sveiki. Jūsu produkti ir tuvu ideāliem. To biju secinajusi perkot dažadus jūsu cepumus. Bet kad draugi bij pasūtījuši jusu Ventspils "Viegli but saimniecēm' veikalā vienu sāļo kliņgeri un arī saldo kliņgeri ar zemeņu un šokolādi, tad tā bija svētku vakara "nagla". Jasaka ir vērts kad jūs uz Ventspils veikalu vedat tādus gardumus tik tālu. Vietējie cepēji var mācīties kā jāgatavo gardumi. Līdz šim neviens tik garšīgas lietas nebija piedāvajis. Vēlreiz paldies par gardajiem mirkļiem. Sevis un savu draugu vārdā novēlu ari turpmāk sniegt iespēju mūsu pilsētā jūsu veikalā pirkt lieliskas lietas!
Samanta
Pļaviņu liepkalnu maizīte ir vislabākāa!Bet visvairāk man jāsaka ir lielais paldies apkopējai,kura visu laiku uzrauga ,lai pie jums viss būtu tīrs un spožš.prieks,ka cenšaties,lai veikalā un kafejnīcā būtu patīkami ienākt!Jums jālepojas ar tik čakliem darbimiekiem,ja nemaldos,viņa nesen pie jums strādā,jo pirms tam nebiju viņu manījusi..kaut gan esmu jau 9 gadus jūsu kliente!
Biruta
Paldies. Ļoti garšīga maizīte. It sevišķi esmu iecienījusi sēkliņu maizīti. Diemžēl jums Rīgas centrāltirgū ir slikti sadarbībs partneri. Pāris reizes ir gadījies tā, ka maizītei uz iekakojuma uzlīmes vēl nav beidzies realizācijas termiņš, bet tā jau sāk sapelēt. Kaut kas tāds nekad nav gadījies ar veikalos iegādāto. Secinājums viens - realizētāji droši vien pārlīmē realizācijas termiņus. Vairs tirgū nepērku.
airi
Tere Käisin eile Pärnu poes 15.12 enne sulgemist teie poes ja soovisin enne ostmist teie piparkooke proovida aga see ei onnestunud kuna mulle soovitati see üks piparkook osta. Tegemist oli väikeste lahtiste piparkookidega 11.90 kilo. Kas te tõesti olete nii ihned. Selline käitumine teie müüki küll ei paranda. Piparkoogid jatsin ostmata. Parimat soovides airi elb
Pētersi
Gribu pasūdzēties par Liepkalnu apsardzi Iepirkos veikala Liepkalni netālu no Pļaviņām. iebraucu ar transportlīdzekli Liepkalnu stāvlaukumā. izskāpu no sava trasnportlīdzekļa un mobilajā telefonā sāku filmēt apkārtni. nezin no kurienes uzradās apsardzes darbinieks un aizliedza man filmēt apkārti. Konflikta rezūltātā man saplēsa mobilā telefona austiņas. Nakamā reizē bija apsargs gara auguma un konliktēja ar mani jo biju nedaudz iedzēris kompānijā savā! Vai tiešām Liepkalnu vadībai nav nekādas teikšanas. Lūdzu izvediet saviem apsardzes darbiniekiem kultūru kā attiekties pret klientiem. Mēs tak neesam nekādi zeki Vai
Jānis
Esmu neizpratnē! Šodien 16. novembrī ir nopirkta Jūsu maize ar piekto vajadzīgo magnētu, bet kam lai tos rādu? Jūrmalā spec. veikala nav. Mans Nr. uz galvenā magnēta ir 404 !? Cieņa!
Labdien, paldies par atsauksmi. Akcijas noteikumi, kas ir publicēti mājaslapā www.liepkalni.lv un pieejami arī loterijas noteikumos ar atļaujas numuru 3881 nosaka, ka magnētu uzrādīšana un numurētā magnēta apmaiņa pret balvu notiek Liepkalnu firmas veikalos visā Latvijā. Tuvākais no tiem ir T/C A7, Pierīgā, Pārdaugavā, Dienvidu tilta galā (Ķekavas novada, Ķekavas pag. "Džutas"). Pilns veikalu saraksts pieejams loterijas noteikumos un mājaslapā www.liepkalni.lv
Valda
Ļoti Ļoti garšīga rupmaize ( liels klaipiņš ar saulespuķu sēklām) sestdien bija atceļojis no Ķekavas veikala uz mūsu mājām, noēdām 10 cilvēku ģimene burtiski dienas laikā un jautājums, kāpēc šis gardums nav Ogres veikalos, lūdzu lūdzu mēs gribam šo maizīti, atvediet arī mums uz Ogri, lai nav jābrauc uz Ķekavu.. Ar cieņu Valda
Annette Brewer
I just tasted your bread Speka Rupimaize, which a friend brought to Germany. It's the best bread I ever tasted. Too bad it's not available for sale in Germany. Greetings and thank you, Annette Brewer
Ilze
Labdien! Paldies par garšīgo rupjmaizīti! Šodien nopirku KARAŠU un vīlos,jo sastāvā ir gan palmu eļļa,gan E471,gan mistiski augu tauki... Pati vien vainīga-nez kāpēc biju iedomājusies,ka Jūs šos E u.c.drazu neizmantojiet saviem izstrādājumiem,veikalā nepalasīju. Visu labu. Ilze.
Jānis
Liels paldies jums par gardo rupjmaizi "Sevišķā". Mūsu ģimene to lieto katrā ēdienreizē. Lai slavēti tās cepēji. Velreiz paldies, un lai jums veicas. Cieņā, Jānis ar ģimeni no Ventspils