Atsauksmēm

Sveicināti, Maizes cienītāji un saldummīļi, gaidām jūsu ierosinājumus, atsauksmes, jūsu iesaistīšanos, interesantas idejas, lai kopā ar jums celtu Godā maizi un citus Liepkalnu kārumus. Cepam kopā!

Anita
Labdien! Ar prieku perku un edu Latvisko saldskabmaizi ar seklam un graudiem. Nezin no kuras ceptuves piegada maiziti SIA Javis veikalam Santa Barbara Brivibas iela. Taja cepta maizite ar deriguma terminu 27.08. bija ar it ka neizmicitiem miltiem vidu. Ienacu te un redzu, ka ari Janis ir saskaries ar to pasu. Ludzu pasekojiet, kas par celoni tadai kibelei.
Jānis
Vēlos protestēt! Parasti Liepkalnu maize ir laba un feina, to bieži pērku. Bet, trīs dienas atpakaļ nopirku Purvciema tirgū "Rūdolfa Blaumaņa Sevišķo Rupjmaizi 370 gr. griezto" iesāku tai pašā dienā, nākamajā dienā konstatēju ka klaips ir 2/3 cauraudzis ar baltu pelējumu. Ar nožēlu izmetu to un nopirku atkal tādu pašu un atkal viņš bija daļēji cauraudzis ar neizprotamu baltu pelējumu. Smakas no tā nav, bet pelējuma daudzums arvien pieaug. Abos gadījumos maizes derīguma termiņš nav iztecējis. Manā rīcībā ir arī sabojātās maizītes foto. Naudas skāde arī ap 5 eiro un paliku divdien bez maizes.
Inese
Labdien Pļaviņās veikaliņā iztirgota visa Franču cigoriņu kafija. Esmu no Jēkabpils, speciāli braucu tai pakaļ uz jūsu veikalu.Pie mums tādas nav. Kad to varēšu atkal iegādāties?
Labdien, Inese! Paldies par interesi. Franču cigoriņu kafiju varēsiet iegādāties Liepkalnu veikalā Pļaviņu nov., Klintaines pag. "Liepsalās" pēc 5. septembra.
Maija
Par Šokolādes torti 500.g. Torte garšīga, bet pēc ēšanas vēl ilgi vēdērā ir smaguma sajūta. Paskatījos sastāvdaļas - šokolādes krēmā - PALMU eļļa. Turpmāk rūpīgāk skatīšos ko pērku. Nesaprotu - kāpēc jāindē līdzcilvēki ar sastāvdaļu, kas jau sen atzīta kā cilvēkam kaitīga un nevēlama.
Labdien, Maija! Paldies par komentāru. Jūsu minētā eļļa ietilpst šokolādes sastāvdaļā, kuru iepērkam šokolādes tortes veidošanai. Paši šokolādi negatavojam.
INGRĪDA
Ļoti garšo gan
Ausma
((CAUR VĒDERU UZ SIRDI CEĻŠ VED TAISNS UN BEZ CIŅIEM, JA VIEN TEV ROKĀ ĪSTAIS KLIŅĢERĪTIS!)) Divas reizes un pat vairāk garām braucot ir jāpietur Liepkalnu gardumus izbaudīt! Pajūsmot par Daugavas un apkārtnes skaistumu.Paldies Jums! Ausma-Jaunjelgavā.
Skaidrīte
Šajā maiznīcā strādā. profesionāļi. Tā tik turpiniet! Apēdot Jūsu kliņģeri (saldo vai sāļo), pat ziemas salā silti.
sergejs
ehal iz preili v rigu,ostanovilisj u magazina,zashel,uvidel hleb i srazu kupil.takogo naivkusnejshego hleba ja ne el ochenj davno.esli bi takoj magazin bil bi v rige,ja bi ezdil toljko tuda.
Labdien, Sergej! Paldies par komentāru. Mūsu uzņēmumam ir 4 firmas veikali Latvijā, viens no tiem Pierīgā. Laipni aicinām uz mūsu firmas veikalu Pierīgā - Ķekavas nov., Ķekavas pag. "Džutas", t/c A7 ( šosejas Rīga -Bauska malā). Veikalā piedāvājam tikko ceptu Liepkalnu maizi, mutē kūstošus cepumus un citus Liepkalnu gardumus.
Anrijs
Labdien! Kārtējo reizi iegādājos maizīti ar augļiem. Šoreiz A7 veikalā. Diemžēl maizītē atradu aprikožu kauliņu! Zobi veseli, viss kārtībā, tomēr ir lūgums rūpīgāk veikt sastāvdaļu kvalitātes kontroli.
emilijajoga@inbox.lv
Sveiki! Kā vienmēr gribēju uzslavēt cītīgās pārdevējas,kuras vienmēr iepriecna ar smaidu, tacu pēdējā laikā veikalā A7 nedaudz apbēdina jūsu vecrīgas un sāļās uzkodas (mūsu mīļākās:)). Pēdējā laikā tās kļuva ne tik dāsni pildītas un sausas. Bet kopumā liels paldies jums par darbu!
Ilze
Devāmies ciemos pie draugiem uz Vāciju. Kā ciema kukuli vedām Liepkalnu saldskābo maizīti. Paldies no tautiešiem par Latvijas garšu un smaržu!!!
Dzintra
Vakar 17.jūlijā veikalā pirms Pļaviņām nopirku tradicionālos speķa pīrādziņu....pārsteigums un vilšanās. Gaļiņa pīrādziņā bija jāmeklē, maize vien un turklāt arī tā bija bezgaršīga, pacieta un sausa....Arī agrāk esmu pirkusi jūsu produkciju, visgaršīgākā bija "kādreiz".... žēl, bet nākamreiz braukšu garām jūsu veikalam un izmantošu citus piedāvājumu. Novēlu tomēr jums nepazaudēt labo vārdu un garšu.
Līga
Labdien!Pie Jums tiek ceptas tādas mazas svētku kūciņas(līdzīga forma kā keksiem).Vēlējos pasūtīt kāzām,bet nezinu kāds nosaukums
Labdien, Līga! Paldies par interesi, sazināsimies ar jums, lai precizētu, par kurām kūciņām runājat.
allert
Labdien! Juusu maize ir tiesaam briiniskiiga,vai ir iespeejams to pasuutiit internetaa? Dziivoju Vacijaa,labpraat pasuutiit juusu rupjmaizi un citus izstraadaajumus ! paldies par lieliskiem izstraadaajumiem.
Labdien! Paldies par interesi. Jā, ir iespējas pasūtīt Liepkalnu rupjmaizi attālināti. Lūgums sazināties ar mums e-pastā liepkalni [at] liepkalni [dot] lv, lai precizētu vēlmes un iespējas saņemt pasūtījumu.
Arved Aan
Oleme pensionärid ja suures vaimustatud Teie leivast, mida ostame Ringtee Selverist Tartus. See leib meenutab meile kauge lapsepõlve leiva maitset, millist valmistasid meie emad. Esialgselt opli Teie pakendites magnetplaadid, millede numbrid on: 14432; 10464; 6105; 9263; 9669; 6359; 2763; 9383; Lugupidamisega Teie toodangu tarbijad Leili ja Arved
Pēteris
Labdien! Neesmu apmierināts ar Liepkalnu apsardzes darbinieku kūlturu! Jūnija mēnesī man Liepkalnu apsardzes darbinieks gara auguma ar lisu galvu aizrādīja par to, ka pie liepkalniem netā novietoju savu transportlīdzekli, jo redz viņam pašam neesot kur nolikt savu transportlīdzekli. Kas Liepkalniem pie Pļaviņām svarīgāk apsardzes darbinieka transports vai klienta velmes?
Labdien, Pēteri! Paldies par ziņu, atvainojamies par neērtībām saistībā ar transportlīdzekļa novietošanu pie maiznīcas "Liepkalni" Pļaviņās. Izrunāsim ar apsardzes darbinieku radušos situāciju un situācijas iespējamo risinājumu laikā, kad stāvvietas piepildītas.
Agris
Ļ.c.Inese,problēmas norēķinoties ar maksājumu kartēm diemžēl var rasties jebkurā laikā un vietā,tur reizēm neko mainīt nevar ne pircējs,ne pārdevējs.Vai tiešām nevaram būt iecietīgāki un ar savām sliktajām emocijām nepiesārņot mājaslapas un nebārstīt nevajadzīgus apvainojumus.Arī es regulāri iepērkos šajā veikalā,pie jaukajām Liepkalnu meitenēm,šajos pašos laikos un man tā nav gadījies un arī ja būtu,kas par to,vai par to jābojā noskaņojums pusei pasaules. Liepkalni turieties!
Inese
Labdien, diezgan regulāri iepērkos jūsu veikalā Valmierā Mūrmuižas ielā 16d. Diemžēl arvien biežāk sastopos ar vienu problēmu, proti, laika posmā no plkst. 16.00 līdz 18.00 regulāri nevar norēķināties ar bankas kartēm. Pircēji neapmierināti, pārdevēja vairākkārt mēģina restartēt karšu lasītāju, bet nekas nenotiek. To piedzīvoju arī 07.06.2016 ap plkst.16.30. Lūdzu atrisiniet šo problēmu !
Labdien, Inese! Paldies par atsauksmi. Pēc tehniskās palīdzības piesaistīšanas problēma ar bankas karšu lasītāju ir novērsta. Laipni lūdzam veikalā.
Emīlija
Sveiki! Katru nedēļas nogali dodamies uz jūsu veikalu A7 Rimi. Ļoti patīk jūsu produkcija,maizīte!! Vienmēr iepērkamies ar prieku. Vēlējāmies izteikt savu pateicību jums, un pārdevējām,kuras vienmēr ļoti pozitīvas. Vienmēr dodamies mājup ar lielisku garastāvokli un gardumu pilnām kulītēm.
Ēriks
Labdien! Dzīvojam blakus A7 veikalam,Ķekavas novadā, Tur ir Jūsu veikals. Katru dienu tajā iepērkamies un atstājam savu naudu, domāju, as ir svarīgi Jums. Šodien Jūsu pārdevēja atteicās mani apkalpot, par cik viņai laikam bija svarīgāka viņas doma nevis svarīgs klients. Domāju, ja palūdzu nogriezt gabalu gaļas, viņai būtu jānogriež, nevis jāpasaka man, ka viņa to nedarīs... Ja nav svarīgs klients, tad izvēlēsimies citu veikalu, diemžēl... Veiksmes.