For feedback

Hello, dear bread admirers and sweets lovers, we are waiting for your suggestions, references, participation and interesting ideas to together with you honour bread and another dainties of Liepkalni. Let's bake together!

Atsauksmes

Restricted HTML

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Name
Alexeyhof
Wed, 11/09/2019 - 23:11

Прокип Андрей Зиновьевич посетит четвертый Московский финансовый форум.

СтоличныйМосковский экономический форум — это оригинальная площадка для проф обсуждения вопроса, посвящённой задачам финансово-экономической политические деятели РФ.
Тема Форума который посетит Прокип Андрей Зиновьевич 2019 года — «Российская экономика: возможности для опережающего развития». Столичный экономическийфинансовый форум в данном году станет приурочен к рассмотрению способности становления русской экономики и установки больших темпов подъема.
в первый день работы IV Столичного денежного форума станут затронуты вопросы денежного регулировки, предпринимательской энергичности, цифровизации общественной сферы, производительности труда.
Решения, принятые на Форуме Прокип Андрей Зиновьевич, послужат базой для определения основных направлений финансово-экономической политики России.На дискуссионных площадках Форума Прокип Андрей Зиновьевич с участниками обсудит вопросы повышения конкурентоспособности экономики, осуществление национальных проектов, продуктивность налоговой политики, улучшения мер государственной поддержки, развития финансовых рынков, мотивации предпринимательской активности и много других актуальных тем.
Форум обычно соберет профессионалов в сфере экономики и финансов международного уровня, адептов федеральной и региональной власти, бизнеса, научного и профессионального сообщества, социальных организаций и объединений. Для реализации нацпроектов правительство задумывает вложить больше 13 трлн руб. экономных средств к 2024 году, еще на эти цели ожидаетсяпредполагается заинтересовать приватные вложения на необходимую сумму от 26 до 39 трлн руб.. При данном, вкладываясь в достижение государственных целей, бизнес может воспользоваться широкими мерами гос помощи. Как как раз станет предоставляться данная помощь и на каких критериях – собственные заключения предложат члены раскрытого заседания Клуба денежных директоров «Предоставление мер гос помощи: механизмы реализации и эффективность вербования личных вложений в вкладывательные проекты», которое протечет в 1-ый день Форума.
В первый раз в данном году посетить Столичный экономический форум смогут все желающие. Для этого нужно подать заявку на участие на сайте Форума. Заявки на участие рассматриваются Организационным комитетом.
Андрей Прокип

Name
quickchaintug
Tue, 10/09/2019 - 11:07

Grow your bitcoins by 10% per 2 days.
Profit comes to your btc wallet automatically.

Try https://quickchain.cc
it takes 2 minutes only and let your btc works for you!

Guaranteed by the blockchain technology!

Name
Sandra
Sat, 07/09/2019 - 14:50

Labdien! Pusdienojam Liepkalnos, pie Pļaviņām.
Esam ļoti vīlušies, asā tomātu zupa bija tomātu pasta ar malto gaļu un pipariem! Un to Jūs piedāvājat tomātu laikā! Ļoti žēl!

Name
Aleksejs
Wed, 14/08/2019 - 09:33

Liepkalni (kas atrodas Rigas virziena ar Plavinam.). personals bezarbildigs.nienaldzigs. notika nelaimes gadijus veikala. neviens pats nepiedavaja palidzibu. nesakot jau par to ka bij nepieciesama 1 mediciniska palidziba. Vad.vietniece bezatbildiga,rupja. Manuprat vadibai ir niepieciesams aizdomaties vai sie cilveki aiznemt pareizo amutu.

Name
liepkalni
Wed, 14/08/2019 - 09:50

Labdien, Aleksej!

Patiesi atvainojamies par situāciju, kuru mūsu veikala darbinieki nerisināja cilvēcīgi un atbildīgi. Lūgums atsūtīt mums epastā liepkalni@liepkalni.lv savu telefona numuru, lai ar Jums tieši sazinātos par situāciju.

Name
Sigita
Wed, 31/07/2019 - 19:11

Šodien, ap 13.30 Liepkalnu veikalā vārda dienas cienastam iegādājos Rubeņu kūpinātos vistu pusspārnus, liels bija pārsteigums izliekot uz šķīvja, pusspārnus papildināja apžāvēti tārpi. Pieļauju ka tādi jau saņemti no piegādātāja. Jautājums vai vispār netiek pievērsta uzmanība tam ko tirgojam?

Name
liepkalni
Thu, 01/08/2019 - 11:08

Labdien, Sigita! 

Paldies par ziņu. Jauno partiju Rubeņu vistu pusspārnus, ko tirgojam,  saņēmām no piegādātāja vakar no rīta, pēc Jūsu ziņas nekavējoties izlases kārtībā pārbaudījām visu piegādāto partiju un sazinājāmies ar piegādātāju. Pārbaudē svešķermeņus neatklājām. Līdz šim, jau ilgstoši strādājot ar minēto ražotāju, nekādas novirzes no kvalitātes netika konstatētas. Lūgums atsūtīt e-pastā liepkalni@liepkalni.lv vizuāli foto, lai jau ar fotogrāfiju varam vērsties pie piegādātāja ar  pretenziju.   

Name
Visiem
Tue, 02/07/2019 - 20:45

šodien cienājos SIA Liepsalas ar auksto zupu 2.9 eur.
Noželojama kvalitāte.
Izglāba pārdevēju tērps un laipnība.

Name
Татьяна
Mon, 01/07/2019 - 20:48

Выражаю благодарность коллективу предприятия за качественный, полезный для здоровья ржаной хлеб "Pilngraudu rupjmaize". С уважением, вся наша семья.

Name
Līga
Mon, 10/06/2019 - 17:24

Labdien!
Vēlos norādīt uz problemātiskajām iespējām sazināties ar A7 veikalu. Zvanot uz mājaslapā norādīto telefona numuru, neviens neatbild jau dienām! Kā var veikt pasūtījumus?!

Ar cieņu
Līga

Name
liepkalni
Fri, 14/06/2019 - 12:58

Labdien, Līga!

Paldies par interesi par Liepkalnos ceptajiem gardumiem. Ja neizdodas mūs sazvanīt, droši izmantojat mūsu piedāvāto iespēju pasūtījumu veikt web tiešsaistē liepkalni.lv , izvēloties attiecīgi ailītē pasūtījuma formā veikalu A7 un aizpildot pasūtījuma formu. Pasūtījums ienāks mums e-pastā un tālāk jau ar jums sazināsimies.      

Name
Andra
Sat, 08/06/2019 - 22:03

Šodien /jau 2. reizi pērkot Liepkalnu eklērus veikalā Stockman/ eklērā bija gaišs pagarš mats. Kompensāciju nevajag, foto internetā nelikšu, tikai Jūs informēju. Eklēri garšo, vedu pat tikko uz Somiju, ceru, ka šī situācija neatkārtosies! Veiksmīgi.

Name
liepkalni
Fri, 14/06/2019 - 13:04

Labdien, Andra!

Paldies par atsauksmi. Tā kā neesat norādījusi, par kuriem Eklēriem runājat, lielajiem vai fasētiem mazajiem, sazināsimies ar Jums, lai precizētu Eklēru veidu un izsekotu minēto Eklēru ražošanas posmiem un iepakošanai. 

Name
Irina
Tue, 04/06/2019 - 07:41

Labdien! Kāpēc jūs izmantojat Palm eļļu savos izstrādājumos ????

Name
liepkalni
Tue, 04/06/2019 - 09:49

Labdien, Irina! 

Paldies par jautājumu. Mūsu produktos tiek izmantota šokolāde un margarīns, kuru sastāvā iekļauta sertificēta palmu eļļa un, norādot izvērstu sastāvu izejvielām, tiek norādīta arī palmu eļļa. Šokolādē  un margarīnā esošajai eļļai ir ieviesta sertifikācijas sistēma, jo pastāv dažādi eļļas ieguves veidi. Pamatā mūsu šokolādes un margarīna piegādātāji  strādā ar RSPO palmu eļļu, kas tiek stingri kontrolēta. Mēs paši  palmu eļļu produktiem nepievienojam.

Name
Ilze
Mon, 27/05/2019 - 14:55

Labdien. Esmu ļoti vīlusies ar pasūtīto tortes noformējumu. Pasūtiju torti ar iniciāļiem. Esmu šokā par konditora darbu, kā vispār var kaut ko tādu dot cilvēkiem. Uz tortes bija uzsprausti divi maziņi no šokolādes izveidoti burtiņi.

Name
liepkalni
Mon, 27/05/2019 - 15:29

Labdien, Ilze! 

Paldies par atsauksmi. Lūgums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv precizēt, kurā no mūsu maiznīcām un kādu tortes veidu pasūtījāt. Tā kā mums tortes gatavo trīs ceptuvēs, precizēta informācija no Jums palīdzēs noskaidrot cepēju un pasūtījuma un noformējuma nianses.  

Name
Rita
Sun, 26/05/2019 - 22:32

Rakstu, jo man ļoti garšo jūsu ceptā maize un eklēri. Parasti iepērkos A 7 veikalā, bet bieži man nav laika gaidīt garajā rindā. Manuprāt, kavēšanos rada tas, ka dažādie eklēri, kuriem ir viena cena, tiek svērti atsevišķi pa veidiem. Svēršanas process aizņem daudz laika, jo cilvēki parasti pērk dažādus eklērus. Domāju, ka šo Jūs varētu uzlabot un būs arvien vairāk klientu. Veiksmīgi!

Name
liepkalni
Mon, 27/05/2019 - 15:23

Labdien, Rita!

Paldies par atsauksmi. Piekrītam, ka cenas ziņā varētu visus svērt kopā, tomēr pildījumi ir dažādi un ražošanas plānošanā un izejvielu loģistikā  tie ir atsevišķi produkti, katram veidam ir  savs sistēmas kods. Sistēmas kods palīdz plānot konkrēta Eklēra veida realizāciju, izsekot atlikumus un plānot ražošanā daudzumus.  Domājam par citiem risinājumiem, kas palīdzētu mazināt rindas veikalā.   

Name
Armands
Tue, 21/05/2019 - 20:51

Sveicināti!
Esmu Liepkalnu maizītes cienītājs, bet šoreiz gadījies kas savāds. Liepkalnu saldskābmaize ar sēklām un graudiem (pirkta 20.05.2019) veikalā Elvi Ozolniekos smaržo kaut kā pēc nagu lakas šķīdinātāja. Pirmo reizi kaut kas tāds. Esmu neizpratnē.

Ar cieņu,
Armands

Name
liepkalni
Wed, 22/05/2019 - 10:09

Labdien, Armand! 

Paldies par atsauksmi. Tā palīdz mums novērtēt produkta kvalitāti un nekavējoties atklāt novirzes no normas. Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem produkta lietošanā. Sazināsimies ar jums e-pastā. 

Name
kārlis
Tue, 21/05/2019 - 20:36

Sveicināti! Jau labu laiku pērku jūsu 'Dullo" maizi,līdz šim bija viss kārtībā,bet nu nopirktā (Rimi Minska,Rīgā) maize izrādījās skāba(termiņš uzrādīts normāls).Tā būtu Jūsu vaina vai veikala? Negribētos atkal "iegrābties".

Name
liepkalni
Wed, 22/05/2019 - 09:18

Labdien, Kārli! 

Paldies par atsauksmi. Tā palīdzēs mums novērtēt produkta kvalitāti un nekavējoties atklāt novirzes no normas. Atvainojamies par sagādātajiem nepatīkamajiem brīžiem produkta lietošanā. Sazināsimies ar jums e-pastā par minēto situāciju. 

Name
Janīna
Wed, 10/04/2019 - 20:50

Egon, kad citu reizi iesiet, paziņojiet, gribu redzēt, kā personāls metās virsū jums ar slapju lupatu

Name
Egons
Wed, 10/04/2019 - 20:28

Sveicināti , būtu liels lūgums ,lai jūsu tirdzniecības veikaliņā . Mūrmuižas ielā būtu tīri galdiņi un zem tiem nebūtu drupaču kaudzītes pa grīdu! Kā arī malējā lete nebūtu putekļaina un personāls ar slapju lupatu nemestos dusmīgi virsū palūdzot galdiņu notīrīt . Nav jau pirmā reize,kad palūdzam un sēžam pie netīriem galdiņiem!

Name
Anda
Thu, 21/03/2019 - 10:52

Kā ar krustvārdu mīklas atminējumu cepumu kastītēm? Interesē, bet nekur to neatklājat!?

Name
liepkalni
Fri, 22/03/2019 - 15:47

Labdien, Anda!

Paldies par interesi. Krustvārdu mīklu izveidojām, lai brīvajos brīžos, kad cepumi jau apēsti vai izlikti cepumtraukā, jautri paspēlētos ar vārdiem. Esam atklājuši burtus, kas vertikāli veido vārdu CEPUMI. Piedāvājam izvēlēties vārdus, kam attiecīgie burti sakristu ar mūsu doto vārdu. Iespējams, šie vārdi katram veidojas atšķirīgi, tāpēc konkrētas atbildes nenorādam. Izliekot pareizos atminējumus, citiem spēles dalībniekiem zustu azarts un vēlme atrast savus pareizos atminējumus.   

Name
Jelizaveta
Tue, 19/03/2019 - 15:21

Вот люди осуждают тут все что можно,но хлеб просто восхитительный.Я дома просто намажу маслом,мне и мяса ненадо.Вот купите в Максиме кисло-сладкий хлеб (цена кстати тоже не 40 центов)и что ?его кушать невозможно-просто потому что ЭТО ВОВСЕ НЕ КИСЛО-СЛАДКИЙ ХЛЕБ ,а какое то подобие.Лично я рада что проезжая я могу купить СВЕЖИЙ,ВКУСНЫЙ,АРОМАТНЫЙ,ТЕПЛЫЙ,МЯГКИЙ хлебушек и привести его домой,обрадовать свою семью...которая кстати этого именно хлеба ждет с огромным нетерпением.И никакой упаковки ему ненадо (как тут пишут)лично меня это совершенно не смущает,наоборот это и есть изюминка для души...как раньше..как в детстве.Поэтому люди призываю вас сказать ПРОСТО ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО за труд людям которые делают для нас этот чудесный хлеб.Спасибо

Name
Jelizaveta
Tue, 19/03/2019 - 15:10

Добрый.У нас уже традиция,если едим мимо вашего магазина (Klintaines pag.),то обязательно покупаем кисло-сладкий хлеб с семечками,насколько мы его любим...вкуснятина...Спасибо большое за Ваш Труд и за Очень вкусный хлеб....Успехов в работе...;)

Name
Alta
Mon, 18/03/2019 - 19:37

Labdien. Bùtu ļoti jauki, ja veicot pasùtìjumu tiešsaistē, bùtu redzamas piedāvâjuma cenas.Neredzot cenas, taču grūti iedomāties, cik kas maksā. Varbūt tikai es nemācēju ieraudzīt?

Name
liepkalni
Tue, 19/03/2019 - 08:32

Labdien, Alta! 

Paldies par interesi. Tiešsaistes vietnē katram produktam ir pievienota cena. Tiešsaistes pasūtījuma sortimentu varat apskatīt, iepazīties ar cenām un izdarīt pasūtījumu (uz doto brīdi pasūtījumu saņemšana mūsu firmas veikalā Pierīgā, t/c A7) sākumlapā www.liepkalni.lv galvenes daļā, ieeja ar norādi - Veikt pasūtījumu. Iespējams, ka skatījāties nevis tiešsaistes vietnē, bet mājaslapas produktu sadaļā.   

Name
Daina
Sun, 17/03/2019 - 19:56

Lūdzu atdodiet "Ganiņu"!!!

Name
liepkalni
Mon, 18/03/2019 - 08:12

Paldies, Daina, par interesi. Jā, taisnība, veidņu maizi "Ganiņš" esam pārtraukuši cept un vairumtirdzniecībā tā nebūs pieejama. Maizi ikdienā izvēlējās salīdzinoši mazāk pircēju un tā kā maizei ir garš tapšanas ceļš, kļuva grūti prognozēt pieprasījumu un to nodrošināt nevainojamā kvalitātē un apjomā.   

Name
Dina
Sat, 02/03/2019 - 11:11

Pasūtīju torti ar īpašu uzrakstu, pieņēmējs ieteicu uz kuras to var izdarīt, pasūtījumu pieņēma. Saņemot torti, īpašā uzraksta nebija. Sašutumu izraisa, ka nebija ne paskaidrojumu, ne atvainošanās.Telefona numurs arī bija pieejams. Šādus pasūtījumus esmu veikusi vairākus - ar īpašiem uzrakstiem. līdz šim esmu bijusi ļoti apmierināta.Torte bija domāta DZIMŠANAS DIENAS JUBILĀRAM. Esmu vīlusies.

Name
liepkalni
Mon, 04/03/2019 - 08:18

Labdien, Dina! 

Paldies par ziņu, kas palīdz mums sekot līdzi produkta un pakalpojuma kvalitātei. Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Sazināsimies ar Jums personīgi e-pastā, lai precizētu pasūtījuma vietu un laiku, lai varam Jūsu minēto situāciju novērtēt. 

Name
Triinu
Sun, 10/02/2019 - 19:59

Külastasin teie kodulehte lootuses leida mõnda kooki või küpsetist,mis oleks puhtast rukkijahust, ei sisaldaks lisandeid,Näiteks klassikalist peenleiba,lihtsalt kroovitud rukkijahust,
Tarvitan teie pärmita Jõu rukkileiba õndsas usus, et sinna pole lisatud nisu või gluteeni.

Kõike head soovides
Triinu

Name
liepkalni
Mon, 11/02/2019 - 13:52

Tere, Triinu!

   Ainult rukkijahust kooke meil pakkuda pole. 3 toodet, mis ei sisalda nisujahu, pärmi ja on ainult rukkijahust on JÕU RUKKILEIB TÄISTERARUKKILEIB ja JÕU RUKKILEIB SEEMNETEGA.

Name
Anda
Wed, 06/02/2019 - 19:00

Paldies par sāļo kliņģeri! Bija ļoti gards un sulīgs!!!

Name
Inita
Sat, 02/02/2019 - 14:21

Labdien!
Tēma,ne par kūciņām,bulciņām,tortēm un vispār ēdienu. Braucu uz Tallinu kopā ar savu 7 mēnešus jauno bēbi,kā visi zinām,pamperi un to maiņa ir ikdiena,tad nu dodos nesen uzceltajā "Igaunijas Liepkalnu" veikaliņā ar domu,ka mans bēbis ar tīru dupsi varēs turpināt ceļu,bet ieejot WC, sieviešu un invalīdu apraujos ar to,ka bēbis lailam jāliek uz zemes.
Varbūt invalīdu WC varēja ierīkot pārtinamo galdiņu,tur vietas pietiktu?
Ar cieņu bēbja mamma.

Name
Ivars
Tue, 29/01/2019 - 03:22

Jāni, bet ja iet medicīnisko kārtot pie ģimenes ārsta,kurš pacientu tā īsti nezin.Un pacients tīši iespējams noklusē par savu kaiti,ārsts taču nevar uzminēt ar ko jaunais pacients var slimot.Protams,ka ieraksts būs,ka var strādāt šādā darbā.Bet darbadevējam tas var radīt sarežğījumus. Cietīs darbadevējs un nesmukums. Cilvēka bezatbildības dēļ pirktspēja pazudīs un ar ko pats cilvēks domā.Darbadevējam jāmet kauns pie malas un jāprasa tieši saviem darbonim,kurš tas varonis ir.Jo ar ādas slimībam nedrīkst strādāt pie partikas produktu ražošanas.Vai tas ir Rūjienas ceptuvē pēc Jāņa rakstītā saprotu!

Name
Janis
Wed, 23/01/2019 - 13:37

Labdien.Vai cilvēks ar psoriazi,vispar var stradat pie partikas produktu izgatavosanas.Ka tas tiek kontrolets? Saprotu, ka jums vajag stradniekus.Bet cilveki Jusu produkciju patere ikdiena.

Name
liepkalni
Tue, 29/01/2019 - 08:50

Labdien, Jāni! 

Tā kā Jūs savā atsauksmē esat skāris nopietnu tēmu, lūgums norādīt savu aktīvo e-pastu (Jūsu norādītais e-pasts neeksistē), lai sazinātos ar Jums, neesat līdz šim devis ziņu.    

Name
Janis
Sat, 19/01/2019 - 00:44

Labdien.Noperkot Jusu firmas piradzinus,pildijuma tika atrasta metala skaida, iespejams nav vieniga iesaku tomer cilvekiem but verigiem, veseliba tomer ir svarigaka. .Konkreta vieta Rūjiena ceptajiem.

Name
liepkalni
Mon, 21/01/2019 - 09:10

Paldies, Jāni, par atsauksmi.  Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Nekavējoties sazināsimies ar jums, lai precizētu produkta iegādes vietu un laiku, saņemtu no Jums novērtēšanai minēto produktu. Tā kā Jūsu e-pasts nav aktīvs, lūgums sazināties ar mums liepkalni@liepkalni.lv vai zvanīt uz Rūjienas maiznīcu 64263517. 

Name
Estere
Fri, 04/01/2019 - 19:38

Liepkalni!
Mani grūti pārsteigt, bet Paldies Jums par fantastisko eklēru izlasi. Gada nogalē nogaršoju un tā ir kļuvusi gandrīz par ikdienas sastāvdaļu.
Tik garšīgus eklērus līdz šim neesmu ēdusi?
Paldies!
Lai arī turpmāk Jums ir jauni izaicinājumi, kas rada gandarījumu Jums un Jūsu klientiem?

Name
Gunārs Budrevičs
Fri, 04/01/2019 - 11:28

jūsu Dullā saldskābmaizē ar auzu graudiņiem un kaņepēm uzkodos arī uz vara drāts gabaliņu ap 1,5 cm garumā,nezinu kādas sekas būtu,ja būtu to norijis.

Name
liepkalni
Fri, 04/01/2019 - 12:43

Labdien, Gunār!

Paldies par atsauksmi.  Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Nekavējoties sazināsimies ar jums, lai precizētu produkta iegādes vietu un laiku un precizētu informāciju.    

Name
Lilita
Mon, 24/12/2018 - 23:53

Gaišus un priecįgus Ziemassvētkus vēlot visai Jūsu saimei, gribu pateikties par brīnišķīgi pavadīto laiku 24.12. jūsu kafeinīcā kopā ar bērniem un mazbērniem. Mēs tiešām izbaudījām Ziemassvētku gaisotni,garšīgus ēdienus un jauko atmosfēru. Vēlreiz paldies un lai izdodas visu tā turpināt arī Jaunajā 2019.!
Lilita un Kārlis
Līga un Reinis
Eikke,Hanne un Dīvs

Name
Elita
Thu, 20/12/2018 - 16:40

Lieliskus Ziemassvētkus manas vismīļākās maizīt pastāvot kādas pāris dienas, top vēl garšīgāka, turklāt- nepelē, neskābst, nesakalst. Tāda, kā kādreiz laukos ēsta! PALDIES, mīļie! Laimīgi, gaiši un priecīgi lai vienmēr!!!