For feedback

Hello, dear bread admirers and sweets lovers, we are waiting for your suggestions, references, participation and interesting ideas to together with you honour bread and another dainties of Liepkalni. Let's bake together!

Atsauksmes

Restricted HTML

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Name
Janīna
Wed, 10/04/2019 - 20:50

Egon, kad citu reizi iesiet, paziņojiet, gribu redzēt, kā personāls metās virsū jums ar slapju lupatu

Name
Egons
Wed, 10/04/2019 - 20:28

Sveicināti , būtu liels lūgums ,lai jūsu tirdzniecības veikaliņā . Mūrmuižas ielā būtu tīri galdiņi un zem tiem nebūtu drupaču kaudzītes pa grīdu! Kā arī malējā lete nebūtu putekļaina un personāls ar slapju lupatu nemestos dusmīgi virsū palūdzot galdiņu notīrīt . Nav jau pirmā reize,kad palūdzam un sēžam pie netīriem galdiņiem!

Name
Anda
Thu, 21/03/2019 - 10:52

Kā ar krustvārdu mīklas atminējumu cepumu kastītēm? Interesē, bet nekur to neatklājat!?

Name
liepkalni
Fri, 22/03/2019 - 15:47

Labdien, Anda!

Paldies par interesi. Krustvārdu mīklu izveidojām, lai brīvajos brīžos, kad cepumi jau apēsti vai izlikti cepumtraukā, jautri paspēlētos ar vārdiem. Esam atklājuši burtus, kas vertikāli veido vārdu CEPUMI. Piedāvājam izvēlēties vārdus, kam attiecīgie burti sakristu ar mūsu doto vārdu. Iespējams, šie vārdi katram veidojas atšķirīgi, tāpēc konkrētas atbildes nenorādam. Izliekot pareizos atminējumus, citiem spēles dalībniekiem zustu azarts un vēlme atrast savus pareizos atminējumus.   

Name
Jelizaveta
Tue, 19/03/2019 - 15:21

Вот люди осуждают тут все что можно,но хлеб просто восхитительный.Я дома просто намажу маслом,мне и мяса ненадо.Вот купите в Максиме кисло-сладкий хлеб (цена кстати тоже не 40 центов)и что ?его кушать невозможно-просто потому что ЭТО ВОВСЕ НЕ КИСЛО-СЛАДКИЙ ХЛЕБ ,а какое то подобие.Лично я рада что проезжая я могу купить СВЕЖИЙ,ВКУСНЫЙ,АРОМАТНЫЙ,ТЕПЛЫЙ,МЯГКИЙ хлебушек и привести его домой,обрадовать свою семью...которая кстати этого именно хлеба ждет с огромным нетерпением.И никакой упаковки ему ненадо (как тут пишут)лично меня это совершенно не смущает,наоборот это и есть изюминка для души...как раньше..как в детстве.Поэтому люди призываю вас сказать ПРОСТО ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ СПАСИБО за труд людям которые делают для нас этот чудесный хлеб.Спасибо

Name
Jelizaveta
Tue, 19/03/2019 - 15:10

Добрый.У нас уже традиция,если едим мимо вашего магазина (Klintaines pag.),то обязательно покупаем кисло-сладкий хлеб с семечками,насколько мы его любим...вкуснятина...Спасибо большое за Ваш Труд и за Очень вкусный хлеб....Успехов в работе...;)

Name
Alta
Mon, 18/03/2019 - 19:37

Labdien. Bùtu ļoti jauki, ja veicot pasùtìjumu tiešsaistē, bùtu redzamas piedāvâjuma cenas.Neredzot cenas, taču grūti iedomāties, cik kas maksā. Varbūt tikai es nemācēju ieraudzīt?

Name
liepkalni
Tue, 19/03/2019 - 08:32

Labdien, Alta! 

Paldies par interesi. Tiešsaistes vietnē katram produktam ir pievienota cena. Tiešsaistes pasūtījuma sortimentu varat apskatīt, iepazīties ar cenām un izdarīt pasūtījumu (uz doto brīdi pasūtījumu saņemšana mūsu firmas veikalā Pierīgā, t/c A7) sākumlapā www.liepkalni.lv galvenes daļā, ieeja ar norādi - Veikt pasūtījumu. Iespējams, ka skatījāties nevis tiešsaistes vietnē, bet mājaslapas produktu sadaļā.   

Name
Daina
Sun, 17/03/2019 - 19:56

Lūdzu atdodiet "Ganiņu"!!!

Name
liepkalni
Mon, 18/03/2019 - 08:12

Paldies, Daina, par interesi. Jā, taisnība, veidņu maizi "Ganiņš" esam pārtraukuši cept un vairumtirdzniecībā tā nebūs pieejama. Maizi ikdienā izvēlējās salīdzinoši mazāk pircēju un tā kā maizei ir garš tapšanas ceļš, kļuva grūti prognozēt pieprasījumu un to nodrošināt nevainojamā kvalitātē un apjomā.   

Name
Dina
Sat, 02/03/2019 - 11:11

Pasūtīju torti ar īpašu uzrakstu, pieņēmējs ieteicu uz kuras to var izdarīt, pasūtījumu pieņēma. Saņemot torti, īpašā uzraksta nebija. Sašutumu izraisa, ka nebija ne paskaidrojumu, ne atvainošanās.Telefona numurs arī bija pieejams. Šādus pasūtījumus esmu veikusi vairākus - ar īpašiem uzrakstiem. līdz šim esmu bijusi ļoti apmierināta.Torte bija domāta DZIMŠANAS DIENAS JUBILĀRAM. Esmu vīlusies.

Name
liepkalni
Mon, 04/03/2019 - 08:18

Labdien, Dina! 

Paldies par ziņu, kas palīdz mums sekot līdzi produkta un pakalpojuma kvalitātei. Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Sazināsimies ar Jums personīgi e-pastā, lai precizētu pasūtījuma vietu un laiku, lai varam Jūsu minēto situāciju novērtēt. 

Name
Triinu
Sun, 10/02/2019 - 19:59

Külastasin teie kodulehte lootuses leida mõnda kooki või küpsetist,mis oleks puhtast rukkijahust, ei sisaldaks lisandeid,Näiteks klassikalist peenleiba,lihtsalt kroovitud rukkijahust,
Tarvitan teie pärmita Jõu rukkileiba õndsas usus, et sinna pole lisatud nisu või gluteeni.

Kõike head soovides
Triinu

Name
liepkalni
Mon, 11/02/2019 - 13:52

Tere, Triinu!

   Ainult rukkijahust kooke meil pakkuda pole. 3 toodet, mis ei sisalda nisujahu, pärmi ja on ainult rukkijahust on JÕU RUKKILEIB TÄISTERARUKKILEIB ja JÕU RUKKILEIB SEEMNETEGA.

Name
Anda
Wed, 06/02/2019 - 19:00

Paldies par sāļo kliņģeri! Bija ļoti gards un sulīgs!!!

Name
Inita
Sat, 02/02/2019 - 14:21

Labdien!
Tēma,ne par kūciņām,bulciņām,tortēm un vispār ēdienu. Braucu uz Tallinu kopā ar savu 7 mēnešus jauno bēbi,kā visi zinām,pamperi un to maiņa ir ikdiena,tad nu dodos nesen uzceltajā "Igaunijas Liepkalnu" veikaliņā ar domu,ka mans bēbis ar tīru dupsi varēs turpināt ceļu,bet ieejot WC, sieviešu un invalīdu apraujos ar to,ka bēbis lailam jāliek uz zemes.
Varbūt invalīdu WC varēja ierīkot pārtinamo galdiņu,tur vietas pietiktu?
Ar cieņu bēbja mamma.

Name
Ivars
Tue, 29/01/2019 - 03:22

Jāni, bet ja iet medicīnisko kārtot pie ģimenes ārsta,kurš pacientu tā īsti nezin.Un pacients tīši iespējams noklusē par savu kaiti,ārsts taču nevar uzminēt ar ko jaunais pacients var slimot.Protams,ka ieraksts būs,ka var strādāt šādā darbā.Bet darbadevējam tas var radīt sarežğījumus. Cietīs darbadevējs un nesmukums. Cilvēka bezatbildības dēļ pirktspēja pazudīs un ar ko pats cilvēks domā.Darbadevējam jāmet kauns pie malas un jāprasa tieši saviem darbonim,kurš tas varonis ir.Jo ar ādas slimībam nedrīkst strādāt pie partikas produktu ražošanas.Vai tas ir Rūjienas ceptuvē pēc Jāņa rakstītā saprotu!

Name
Janis
Wed, 23/01/2019 - 13:37

Labdien.Vai cilvēks ar psoriazi,vispar var stradat pie partikas produktu izgatavosanas.Ka tas tiek kontrolets? Saprotu, ka jums vajag stradniekus.Bet cilveki Jusu produkciju patere ikdiena.

Name
liepkalni
Tue, 29/01/2019 - 08:50

Labdien, Jāni! 

Tā kā Jūs savā atsauksmē esat skāris nopietnu tēmu, lūgums norādīt savu aktīvo e-pastu (Jūsu norādītais e-pasts neeksistē), lai sazinātos ar Jums, neesat līdz šim devis ziņu.    

Name
Janis
Sat, 19/01/2019 - 00:44

Labdien.Noperkot Jusu firmas piradzinus,pildijuma tika atrasta metala skaida, iespejams nav vieniga iesaku tomer cilvekiem but verigiem, veseliba tomer ir svarigaka. .Konkreta vieta Rūjiena ceptajiem.

Name
liepkalni
Mon, 21/01/2019 - 09:10

Paldies, Jāni, par atsauksmi.  Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Nekavējoties sazināsimies ar jums, lai precizētu produkta iegādes vietu un laiku, saņemtu no Jums novērtēšanai minēto produktu. Tā kā Jūsu e-pasts nav aktīvs, lūgums sazināties ar mums liepkalni@liepkalni.lv vai zvanīt uz Rūjienas maiznīcu 64263517. 

Name
Estere
Fri, 04/01/2019 - 19:38

Liepkalni!
Mani grūti pārsteigt, bet Paldies Jums par fantastisko eklēru izlasi. Gada nogalē nogaršoju un tā ir kļuvusi gandrīz par ikdienas sastāvdaļu.
Tik garšīgus eklērus līdz šim neesmu ēdusi?
Paldies!
Lai arī turpmāk Jums ir jauni izaicinājumi, kas rada gandarījumu Jums un Jūsu klientiem?

Name
Gunārs Budrevičs
Fri, 04/01/2019 - 11:28

jūsu Dullā saldskābmaizē ar auzu graudiņiem un kaņepēm uzkodos arī uz vara drāts gabaliņu ap 1,5 cm garumā,nezinu kādas sekas būtu,ja būtu to norijis.

Name
liepkalni
Fri, 04/01/2019 - 12:43

Labdien, Gunār!

Paldies par atsauksmi.  Atvainojamies par sagādātiem rūgtiem brīžiem. Nekavējoties sazināsimies ar jums, lai precizētu produkta iegādes vietu un laiku un precizētu informāciju.    

Name
Lilita
Mon, 24/12/2018 - 23:53

Gaišus un priecįgus Ziemassvētkus vēlot visai Jūsu saimei, gribu pateikties par brīnišķīgi pavadīto laiku 24.12. jūsu kafeinīcā kopā ar bērniem un mazbērniem. Mēs tiešām izbaudījām Ziemassvētku gaisotni,garšīgus ēdienus un jauko atmosfēru. Vēlreiz paldies un lai izdodas visu tā turpināt arī Jaunajā 2019.!
Lilita un Kārlis
Līga un Reinis
Eikke,Hanne un Dīvs

Name
Elita
Thu, 20/12/2018 - 16:40

Lieliskus Ziemassvētkus manas vismīļākās maizīt pastāvot kādas pāris dienas, top vēl garšīgāka, turklāt- nepelē, neskābst, nesakalst. Tāda, kā kādreiz laukos ēsta! PALDIES, mīļie! Laimīgi, gaiši un priecīgi lai vienmēr!!!

Name
Inga
Wed, 21/11/2018 - 16:43

Kliņģeris "Ķiršu dārzs" - fantastiski garšīgs! silti iesāku! liels paldies! :)

Name
Ainārs
Fri, 26/10/2018 - 14:29

Labdien!
Jau daudzus gadus esmu Liels Jūsu produkcijas piekritējs, bet vakardienas soļanka (biju Jūsu kafejnīcā/veikalā/pie Daugavpils šosejas ap plkst. 15) mani Pārsteidza(negatīvā nozīmē) - ierastās soļankas vietā saņēmu 'vāju Liepkalnu soļankas atblāzmu', ko drīzāk varētu nosaukt par buljonu.
Veikalā nopirktā maize gan nija (ir)laba:)

Name
Olga
Sat, 20/10/2018 - 20:27

Привет!Меня зовут Ольга и мне 46 лет. Сегодня купила у Вас пирожное krēma groziņā. Это просто фантастика! Крем нежный! Корзиночка хрустящая и мягкая!Оформление маняще-привлекательное. Помню в детстве вместо варенья (джема) клали хлебную прослойку. Это было просто бесподно! Такое пирожное для меня было праздником! Спасибо Вам! Вот если бы Вы сделали это пирожное с хлебной прослойкой... я бы испытала эмоции из детства! Для меня это был бы праздник! А Ваши эклеры самые замечательные из всех! Я многие пробовала, но Ваши лучшие! Люблю Вас! И Вы лучшие! Если вдруг приготовите эти пирожные с хлебной прослокой намекните:))) Вы супер!!!!!

Name
Valdis
Wed, 17/10/2018 - 22:39

Nopirku Liepkalnos torti zemenīte,izradas kad pēdējais mēslis apelsīnu šķēles rūktas kā vērmeles,un arī kivi šķēles rūktas kādus mēslus jūs ražojat un cilvēkiem pārdodat jūsu Liepkalnu reputācija ir kritusi uz nulli.

Name
Liepkalni
Thu, 18/10/2018 - 10:56

Labdien, Valdi!

Paldies par ziņu. Tortei virsmas dekorējumā izmantojam svaigi grieztas apelsīnu un kivi šķēlītes, kuras pārklājam ar želeju. Iespējams, grieztā augļa mīkstums vai miziņa ir kļuvusi rūgta želejas ietekmē, testēsim augļus, lai saprastu garšas novirzes cēloņus.             

Name
Natalja
Wed, 17/10/2018 - 16:24

Labdien!

Gribētu atstāt atsauksmi par Jūsu pārdevējas darbu. Diemžēl, nezināšu vārdu, bet tā būs ar tumšiem gariem matiem, kas strādā A7 filiālē.

Pirmkārt, gribētos uzsvērt, ka Liepkalnu produkcija ir izcila un veikalā tiešām gribās atgriezties un iepirkties vēl un vēl, bet, diemžēl, dēļ vienas pārdevējas to galīgi vairs negribās darīt, jo attieksme jau atklāti ir pieriebusies. Saprotu, ka sliktas dienas mēdz gadīties visiem, bet nu ne katru dienu.

Ne vienu reizi jau aptuveni gada laikā neesmu dzirdējusi ne labdien, ne uz redzēšanos, attieksme kopumā VIENMĒR ir tāda, it kā kaut kādā krievu laika ēdnīcā.

Bet pacietība man beidzās, kad iebraucu nopirkt eklerus bērna ballītei brīvdienā. Biju nostavējusi 10 min garā rindā, un kad pienāca mana kārta, paprasīju man ielikt pa 4 ekleriem no katra veida, uz ko pārdevēja jau bija atklāti izbesijusies. Pa cik īsti nezināju cik tieši vajadzētu bērniem tos eklerus, kad apskatījos uz to kastīti, kas sanāca, tad izdomāju, ka vajadzētu vēl pielikt klāt, uz ko dabūju super rupju atbildi, ka to viņa nedarīšot, jo redziet kāda rinda man aiz muguras stāv.

Tad man ir jautājums, kas man bija jādara, jānostāv vēlreiz visa rinda, lai varētu dabūt tos eklerus? Es uzskatu, ka, ja Jums vispār interesē ne tikai peļņa (ko pilnā apmērā,pateicoties Jūsu pārdevējai, Jūs nevarat dabūt), bet arī uzņēmuma seja, tad, lūdzu, izglītojiet vai apmāciet pārdevējas, lai ir ne tikai patīkami iepirkties, bet vispār braukt pie Jums.

Ļoti gribētos cerēt, ka kaut kas mainīsies pēc manas atsauksmes, jo pašlaik ir vienkārši pat bail tur radīties tajā veikalā, jo nezini ko dabūsi pretī par to, ka gribēsi nopirkt vairāk nekā saplānoji.

Paldies un jauku dienu!
Nataļja

Name
Liepkalni
Thu, 18/10/2018 - 09:54

Labdien, Natalja! 

Paldies par komentāru!
    No visas sirds Jums atvainojamies par nepatīkamo situāciju un rūgtiem brīžiem mūsu firmas veikalā, t/c A7. Piekrītam Jums, ka pārdevēja rīkojās nepatīkami un aizvainojoši, situāciju nekavējoties esam pārrunājuši ar saviem darbiniekiem.
       Ar lielu cieņu un pateicību sagaidām veikalos katru savu pircēju un Jūsu situācija mums māca neatslābt un nemitīgi strādāt ar savu pārdevēju kolektīvu, lai mūsu uzņēmumam nozīmīgās lietas izprastu katra pārdevēja. Lai ik dienu katrs mūsu veikalā ienākošs pircējs sajustu, ka ir gaidīts un cienīts un ka savu produkciju cepam un piedāvājam tieši viņam. Paldies, ka novērtējat mūs!           

Name
GUNTA AĢE
Mon, 24/09/2018 - 10:35

Labdien!
Jūsu produkciju iegādājos 2 reizes. Sāļās uzkodas un pīrādziņi bija ļoti garšīgi, taču torte "Dāmu kokteilis" bija cenai neatbilstoša. Vēlams cenas publicēt iepriekš, lai nebūtu pārsteigumi preci saņemot. Veikalā "Elvi" cenas nebija pieejamas.

Ar cieņu,
Gunta Aģe

Name
Liepkalni
Tue, 25/09/2018 - 09:02

Labdien, Gunta! 

Paldies par atsauksmi. Lūgums sazināties ar mums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv, lai precizētu, kurā veikalā Elvi saņēmāt torti. Tortes ir iespējams pasūtīt sadarbības partneru veikalos visā Latvijā, kuri paši veido savu pārdošanas cenu politiku mūsu produkcijai. Pārdošanas cenas katram sadarbības partnerim atšķiras, līdz ar to ir neiespējami mājaslapā norādīt konkrētu cenu katram veikalam. Lūgums turpmāk pirms pasūtījuma veikšanas veikalā noskaidrot pasūtījuma cenu, katram sadarbības partnerim ir pieejams produkcijas katalogs un cenas.   

Name
Linda
Sat, 25/08/2018 - 16:20

Esmu ļoti vīlusies Vaniļas zefīros, par dārgu naudu tādi...! Sīksti un riebīgi. Tie nav nekādi zefīri klasiskā izpratnē, bet gan marshmallow. Nepirkšu vairs.

Name
Ivars
Thu, 16/08/2018 - 09:56

Esam ļoti neapmierināti ar kafejnīcas attieksmi. 15. augustā vakarā pasūtījām, neviens mūs nebrīdināja, ka kafejnīcai gaidāmi īpaši apmeklētāji. Kā rezultātā varējām stundu vērot kā ēd Mūrniece ar svītu. Pēs stundas nācās vēl rādīt čeku lai atgādinātu ko mēs esam pasūtījuši. Rezultātā savu pasūtījumu gaidījām vairāk par stundu, mēs brauktu prom, ja nebūtu jau samaksājuši :(

Name
Liepkalni
Thu, 16/08/2018 - 11:29

Labdien, Ivar! 

Paldies par atsauksmi. Atvainojamies par neērtībām Liepkalnu kafejnīcā "Liepsalās" ( saprotam, ka rakstat par šo vietu, kaut konkrētu vietu neminat). Sakarā ar Aglonas svētkiem un lielas ļaužu auditorijas plūsmas apkalpošanu mūsu kafejnīcā, kas vairākkārt pārsniedz mūsu ikdienas iespējas, apkalpošanas laiks ir krietni garāks. Noteikti par gaidīšanas laiku mūsu darbiniekam bija Jūs jāpabrīdina, vēlreiz Jums atvainojamies.    

Name
Janis
Sat, 07/07/2018 - 17:07

Sveiki jus savu produkciju uz cesim ari piegadajat tados veikalos RIMI,MAXIMA XXX TOP VESKO MEGO SOLO.

Name
Liepkalni
Tue, 10/07/2018 - 15:08

Labdien, Jāni!

Paldies par interesi, mūsu produkciju Cēsīs var iegādāties AMA gaļas veikalā,Cēsis, Jāņa Poruka iela 2,  Aibes veikalā,Cēsis, Saules iela 4, Top veikalā, Cēsis, Valmieras iela 27, Top veikalā, Cēsis, Viestura iela 8-8b, Top veikalā, Cēsis, Zvirbuļa iela 2a, Cēsu tirgū, Cēsis, Uzvaras bulvāris 24,  Mego, Cēsis, Lapsu iela 23, Vesko, Cēsis, Vienības laukums 2, Maxima, Cēsis, Valmieras iela 17a, Rimi, Cēsis, Raiņa iela 26/28, Straupes pienotavas veikals, Cēsis, Poruka laukums 5.

Name
Irina
Tue, 03/07/2018 - 10:17

Labdien,liepkalnieši!
Ļoti garšo Jūsu produkcija. Pārsvarā lietoju rupjmaizi dažādā sortimentā,bet pa cik esmu cilvēks ar lieko svaru,tad rēķinu uzturvērtību visam ko ēdu un pērku. Dažas rupjmaizes - Latviskā un Spēka ,kuras var nopirkt manā dzīvesvietā Doles Rimi - uz iepakojuma ir uzturvērtību skala,par ko LIELS PALDIES. Kad braucam uz Latgali , vienmēr iegriežamies Jūs veikalā,lai nopirktu siltu ,svaigu Jūsu maizīti ,bet tur gan nekad nevar noskaidrot uzturvērtību. Izmeklējos internetā pie Jūsu sortimenta - nekur nav uzrādīta uzturvērtība. Pat rupjmaizi ar augļiem tur neatradu.
Lūgums - lai apmierinātu arī to cilvēku vēlmi,kuri skaita kalorijas, lūdzu ielieciet internetā pie savas produkcijas attēla arī viņa uzturvērtību skalu - Kcal., Taukus, Ogļhidrātus, Olbaltunvielas,šķiedrvielas.
Liels paldies! Lai veicas Jūsu izcilajā un garšīgajā darbā!

Name
Liepkalni
Tue, 10/07/2018 - 14:22

Labdien, Irina!
   Paldies par ierosinājumu, noteikti ņemsim to vērā, papildinot info mājaslapā. 

Name
Juris Rudenko
Sun, 24/06/2018 - 16:30

Sveicināti!

Esam ilgstoši jūsu produkcijas - jo īpaši dažādu šķirņu rupjmaizes - pircēji. Sākumā Liepsalās un kopš atvēršanas brīža TC "A7". Nesen uzzinājām, ka TC "A7" pārtraukta sīpolu rupjmaizes cepšana, jo it kā neesot pietiekama pieprasījuma.
Lūdzam tomēr izskatīt šīs maizes cepšanu vismaz reizi nedēļā. Un vēlamies paslavēt mazo maizes kukulīšu ieviešanu, kas ir ļoti ērts un racionāls formāts.

Paldies!

Name
Liepkalni
Tue, 10/07/2018 - 14:37

Labdien, Juri! 

Paldies par atsauksmi, jā, esam pārtraukuši T/C "A7" cept  sīpolu rupjmaizi, tomēr Jums ir iespēja šo maizīti pie mums pasūtīt un tad saņemt to veikalā Jums vēlamā dienā - min. pasūtījums daudzums - 10 klaipiņi.     

Name
Raimonds Garenciks
Fri, 22/06/2018 - 13:03

Jau daudzus gadus pirkām garšigo un veselīgo "Raženo"rupjmaizi.Šodien veikalā saņēmām informāciju, ka šo maizi vairs neceps. Vai tiešām tā ir taisnība ?

Name
Liepkalni
Fri, 22/06/2018 - 13:28

Labdien, Raimond! 

Paldies par interesi. Jā, taisnība, maizi "Raženā rupjmaize" esam pārtraukuši cept un vairumtirdzniecībā tā nebūs pieejama. Maizi ikdienā izvēlējās salīdzinoši mazāk pircēju un tā kā maizei ir garš tapšanas ceļš, kļuva grūti prognozēt pieprasījumu un to nodrošināt nevainojamā kvalitātē un apjomā.   

 

Name
Дмитрий
Sat, 16/06/2018 - 07:27

Спасибо.
Ваш хлеб и все ваши хлебные изделия заслуживают звания национальный продукт. Это без преувеличение норматив качества и вкуса. Надеюсь, что Ваше предприятие устоит под ветрами экономических проблем и будет долго радовать нас своим великолепным и качественным продуктом.
С уважением
Дмитрий.

Name
Jana
Thu, 14/06/2018 - 15:14

Labdien! Kāpēc Jūsu ražotajos pīrādziņos ar šķiņķi, gaļu var meklēt ar "uguni"? Kādēļ jāiegulda tāds darbs, lai saražotu pīrādziņus "bez gaļas"(maksimāli 2-3 gab.)? Ļoti vīlos,kad tos vakar "Rimi" iegādājos,jo pēc Jūsu ražotās garšīgās "Sevišķās rupjmaizes" domāju, ka arī pirādziņi būs augstas kvalitātes, bet nekā.

Name
Liepkalni
Thu, 14/06/2018 - 15:18

Labdien, Jana!

Paldies par Jūsu ziņu, kas palīdz novērtēt produkta kvalitāti un sekot tai līdzi tirgū. Lūgums sazināties ar mums e-pastā liepkalni@liepkalni.lv, lai precizētu pīrādziņu iegādes vietu un reģionu. Tā kā Latvijā darbojas 5 Liepkalnu maiznīcas, mums ir svarīgi izsekot konkrētā produkta ražošanu un ceļu līdz pircējam un novērst kvalitātes novirzes cēloņus. Paldies par atsauksmi!